bugün

ömer üründül'ün kontrollarının göz doldurduğu maç.

bi öğrenemedin be adam. ikinci o'yu söylerken dilinin ucunu alt çenenden üst damağına doğru dikey bir şekilde kaldıracaksın. bu kadar zor olmamalı?
volkan şen için sen neymişsin be abi dediğimiz maç.

ps: o bıyıklar ne lan öle volkan* kes olm hiç yakışmamış.
ömer üründül'ün maçın başından beri bursaspor'a kontrollü futbol oynatmaya çalıştığı maç. ulen ilk maç 3-0 bitmiş zaten. bursa, oyunun başından itibaren riskli ancak baskılı bir oyun kurmuş, 2-0'a getirmiş, hala kontrol diyosun. bırak artık o riski sonuna kadar alsınlar. ne biçim bi futbol mentaliten var arkadaş?
bilica'nın pes 2010 oynadığını sandığı karşılaşma. lakin ben pes'de bile o şekilde faul yapamıyorum * *
(bkz: 2 nin yanındaaaki sıfır solda)
(bkz: sildiniz)
(bkz: kaldı mı 2)
daum'un, 3 gol atmışız zaten siz ceza alanından çıkmayın, top size geçince bam güm vurun sakın pas yapmayın dediğine inanmaya başlıyorum. çünkü paf takımı koysan en azından 2 pas yapardı. böyle fenerbahçe mi olur lan ?
bursaspor'un tecavüze gittiği maçtır.büyük ihtimalle elenen taraf olucaklar fakat yine de en az 2 gol daha bekliyorum.
fenerin öyle ya da böyle turu atlayacağını düşündüğüm maçtır. mesele o değil ama. türkiye kupasında tur atlayıp atlayamamak değil mesele. mesele lille bu fener defansıyla nasıl bir ilişki içerisine girebilir? asıl mesele bu kardeş.

edit : galatasaraylıyım.
edit : yalan mı kardeş? eksilemek de değil ki mesele!!
fenerbahçe'nin iki avans verdiği maç.

ikinci yarıya 2 oyuncu alsa fener yine geçer bu turu.
Daum un alex ve emreyi yedek oturtmasını anlayamadığımız,ikinci yarı oyuna girmeleriyle birlikte pas yapmayan fenerin pas trafiğini arttırma düşüncesine gitmesini bekliyoruz.
galatasaraylıların maçın sonunu beklediği karşılaşma (bkz: merakla bekliyoruz)
(bkz: son gülen iyi güler)
daum un fantezi yaptigi bir mac. bekir sag bek gokhan sag acik, iki pas yapmayi bilmeyen selcuk ile deniz ortada, ileride bir kazmanin iki yarisi guiza ile gokhan unal. bu kadar sacmalik icinde tek birini duzeltse bu kadar eziyetli gecmeyecek bir macti ama bravo dogrusu.
daum un maçı siklemeyelim derken yan bastığı maçtır bakalım ikinci yarı oyuna alacağı paşalar bizi kurtaracak mı.
daumun kişisel zevkleri ve fantazileri yüzünden götümüzün tutuştuğu maçtır. ama aynı zamanda fenerbahçenin tur atlayacağı gerçeği değişmeyecektir.
maç sonunda bütün fenerbahçelilerin nasıl da eledik bursaspor'u vay koyayım nidaları esliğinde son güler iyi güler atasözünü bol bol yazacakları maç.

(bkz: 27 yıldır vermenin verdiği stres)
zaten zilyon senedir kupayı alamamış bir takımın taraftarı olarak tur ve kupanın elden gitmesinden çok dün diz boyu çamura yatırıp sıvadığımız ve epeyce hırslanan galatasaraylıların azgınlığını düşündürten müsabaka, olum bak kardeşiz hepimiz olur böyle şeyler.
ilk yarı itibariyle fenerbahçe'nin, "deplasmanda üç büyüklerden puan koparmaya çalışan anadolu takımı" mantalitesiyle sahada olduğu karşılaşma. 2. yarıda da aynı düşünceyle oynarlarsa bursaspor turu atlar.
bursaspor lu volkan ın yardırdığı maçtır.
bizlere alexsiz, özersiz luganosuz, emresiz, cristiansız, semihsiz bir fenerin hiç olduğunu gösteren maçtır. nerede lan ilk maçtaki tempo saldırgan futbol. o maçta değil bursa barça bile gelse zorlanırdı. ama bu maçtaki karaktersiz futbol ve ardından gelen 2 gol. bursanın bu oyunuyla hakkıdır bu maç.
güiza'nın yardırdığı maç. ömer üründülü'de kontrol hastalığı sarmış maçtan önce ezberliyor mu napıyor çözemedim.
trt spikerinin saçmalamaya başladığı karşalaşma. önce fenerin ofsayt olmayan atağı için ısrarla ama yine de ofsayt olabilir dedi. sonra da deniz'in eline çarpan top için çok net penaltı diyebiliriz
fenerbahçenin göt gibi oynadığı maç bu gidişle 5 tane gol yiyip kupaya yine veda edecekler kendine gelip gol atması ümidiyle... ayrıca volkan bıyıklarını kessin.
maçın yorumuyla ilgili;

w ve w ve w ve

maçla ilgili gereksiz detay;

güiza aynı

maçtan son dakika;

aha gol oldu
deniz in elle oynamasını geçtim, adalet diye bir şey varsa zaten bursaspor un o penaltıya ihtiyacı yok. zira bu oyunuyla fenerbahçe 25 dakika dayanamaz.
(bkz: maçın enteresanlık kat sayısı artabilir)
(bkz: spikeri ilgiyle izliyoruz)
güncel Önemli Başlıklar