entry'ler (350)

epileptik

cahil yazar.

oy kullanmayanın göt deliğine şırınga girsin

siirt'te dağ türklerinin şeher türklerini korkutmak amaçlı kullandıkları en moda cümle.

durunlan durun hatlar karıştı kim oy kullanacak kim kullanmayacaktı, hangimiz masumduk.

johan elmander

trollün allahıdır.

defne joy foster

ölen bir insandır daha ötesi yok mına sokiim ulan görende hayatımızın en önemli şahsiyeti öldü sanacak bırakın sevenler, sayanlar ve yakınları tutsun matemini size ne giriyo.

zall

ilk kez bugün görseline baktım ve tüm sözlük ahalisinin yalancılığına şahit oldum ey dostlar.

(bkz: zall demişsin ama bu michelangelo)

iki kürt bir araya gelirse kuramayacağı şey yoktur

olsa olsa genç bayanlara gözleriyle tecavüz ederler.

zall ın sözlüğü karısının üstüne yapması

(bkz: zall kim aq)

kürt bebeklerinin yüzündeki inanılmaz nur

büyüyünce ananuzu zükücem ulan beni ezdiniz beni aşağıladınız mode on şeklinde bir evrim geçiren nurdur.

5 şubat 2011 manisaspor fenerbahçe maçı

mehmet topuz bindiriyor işte böyle bir maç.

30 ocak 2011 fenerbahçe trabzonspor maçı

an itibariyle 1. devreyi mumla aratandır.

cam gibi gösteren linkimle sağa sola hava atmamı sağlamış futbol müsabakası.

beddua etmeyin ulan !!!

editoğlu: lan özel mesajla rahatsızlık vermeyin daha linki pislettiniz fakirler.

fenerbahçe'nin kronik hastalığının tekrardan ortaya çıktığı maç, pres, hırs, goller ve şimdi arkaya yaslan.

(bkz: şampiyon ol fener)

beşiktaş

at arabacılarının sempatisini kazanmış istanbul takımı.

gameranger

fifa 2011 turnuvaları için sanıyorum nimet evet tam anlamıyla ve bir tanım olarak ki ahaliye sinyal çalıyorum bu bir nimet de hayde kapışağ.

fifa 11 turnuvası

lig gibi bir şey yapma imkanı varsa 18 kişinin acilen bulunması gerekiyor bu turnuva için yoksa zaten elimiz mahkum biz kura çekeceğiz ama fena mı olur yahu şöyle 38 hafta düşe kalka ya da ben çok şey istiyorum.

fifa 11 turnuvası

gameranger denen site üzerinden oynanacak olup birileri bana acilen invite code atmalıdır.

fifa 11 turnuvası

hakkındaki geniş bilgiler için bağlantı beklediğim turnuva, dortmund mu geliyor ne.

ziya doğan

her ne hikmetse futbolla ilgili her tv ünlüsünün çalışkan hoca, iyi hoca, bıdı bıdı hoca diye yerlere göklere sığdıramadığı ancak alelade kasap olan bir adam, kurduğu takımlar amatör kümeden yeni çıkmış gibi danduncu, sanırım ibrahim üzülmez teknik direktörlüğe adım atarsa en büyük varisi olacak.

mustafa doğan

yorumculuğu da futbolculuk kadar yapabilen alamancı.

zvjezdan misimovic

yine gs ye gelen her yabancı topçu gibi havaalanından florya ya kadar 10 alex etmiş, samiyen çimlerinde ceyhun eriş kıvamına erişmiş übersüpersonic topçu, yersen.