saat 20.00'da bursa atatürk stadı'nda oynanacak ziraat türkiye kupası çeyrek final rövanş maçı.
yataş maçı.

not: kötüleyin diye yazdım. sonra 'şöyleydi de böyle oldu' demeyesiniz.
maç saati 20:30 olarak değiştirilmiştir.

edit:eksileyen arkadaşa maç saati uymuyor sanırım söyleseydi almazdım 20:30'a ben ayarlıyorum ya zaten.
iddaa oranları

bursa------x--------fener
1__________0__________2
2,30.............3,00.............2,30

şeklinde olup, buram buram üst kokmaktadır.

edittir: fener yedek kadro ile çıkacakmış. bursanın kazanması da olası. hmm.
beşiktaş ve galatasaraya karşı barcelona kesilen bursasporun fenerbahçeye karşı bu sefer ne yapacağını merak ettiğim müsabaka .
bursa'nın kazanma ihtimalinin fazla olduğu ancak fenerbahçe'nin tur atlayacağı karşılaşmadır. 1 olur üst olur hatta 3-1 ya da 2-1 biter, 4-6 gol bile oynanabilir. *
cüneyt çakır ve saz ekibinin yöneteceği maçtır. *
ilk maçın avantajını kullanarak fenerbahçenin turu geçeceğini varsayıyorum. yalnız avcı timsahların bir süpriz yaparak, kupada devam etmesi bursa halkı için beklenmedik bir bayram olur.
eğer ilk maç 3-1 bitseydi bursayı mutlak favori olarak görürdüm. fakat hiç gol yemeden 3 gol atmaları gerçekten zor. bir bursalı olarak gönlümüz yine bursada ama zor.
2009-2010 sezonu türkiye kupası sahibi fenerbahçe'nin oynadığı çeyrek final maçı.
üç sonuçlu maç. para yatırıp taklaya gelmeyin.
fenerbahçe'nin Volkan Babacan, Bekir, Önder, Bilica, Andre Santos, Ali Bilgin, Deniz Barış, Selçuk, Vederson, Gökhan Ünal, Güiza onbiriyle sahaya çıkacağı maç.

edit: ali bilgin sakatlanmış, yerine gökay ilk onbirde oynayacakmış. chacal a teşekkürler bu güzel haber için.
gökhan gönül'ün, özer, mehmet topuz , deivid ve ali bilgin gibi oyuncuların sakat veya cezalı olmaları yüzünden orta sahanın sağında görev yapacağı karşılaşma olacaktır. ayrıca alex, semih ve emre'de yedekler arasında fenerbahçe'de.
saat 8 olmasına rağmen başlamayan karşılaşma. trt maçın ilk 5 dakikasına reklam aldı heralde, noluyor lan?

edit: 20.30'muş.
galatasaraylı canların an itbariyle müdahil olacağı karşılaşma.

bursa 1-0 fenerbahçe
1-0 olmuştur.golün ismi iglesias.
fenerbahçe'nin üst üste kaçırdığı (gökhan gönül'le 1, gökhan ünal'la 2) pozisyondan sonra bursa'nın atamayana atarak öne geçtiği karşılaşma.
ertuğrul sağlam'ın montunun göz doldurduğu maç.

pardesü de olabilir lakin, o ne güzel bir şey ya?

edit: nesi kötü lan montun?
çok lazımmış gibi bir futbol klasiği olan "x baba oldu" nun gökçek vederson varyasyonuna şahit olduğumuz maç. olm biz maçı anlatın diyoruz size ne ayak? nüfus müdürlüğünde mi çalışıyonuz hayırdır hemşerim?

edit: ikizmiş.
fenerbahçe'nin bu tip maçlarda rahat oynamasından dolayı iddia'da ne oynayacağımı bilemediğim karşılaşma. çifte şansı bile yatırır lan bu maçın.
andre santos'un bölgesindeki tribünene konuşlanmış çiftin göz doldurduğu maç.

ciddi ciddi sinamada gibiler.

derken penaltı oldu.

edit: penaltının adı bilica, golün adı ivankov. dk 32. sayılmadı bu.

edit 2: golün adı ivankov. dk 33.
bursaspor un sağ kanadının döktürdüğü karşılaşma.kaleci ivankov un penaltı kullandığı karşılaşma aynı zamnada. **
zevkten dört köşe olunan maç an itibariyle.
hakem cüneyt çakır bu maçta fenerbahçe lehine bir takım kararlar verecek ve şunun söylenmesini sağlayacaktır;

bakın kendimi affettirdim.

bunu duyan meşhur fenerbahçeli medya ise cüneyt çakır'ı fener'e olan hassiyetinden dolayı eleştirecek ve fenerbahçeli ilan edecektir.

bu satırları fenerbahçe 2-0 gerideyken yazıyorum sevgili sözlük.
(bkz: e bu da gol)

(bkz: replay o replay)