bugün

çok nadir yaşanan özel tarihlerden biri olan bu günü ölümsüzleştirmek ve hayatınız boyunca hatırlamak için yapabileceklerinizdir.
(bkz: yeni farkettim lan)
(bkz: evet bir şeyler yapmak lazım)
sevgili ile taksim meydan'ında öpüşürken bir resim oldukça hoş olurdu. haa sevgili var mı? olanlara kaçırmasın denilir.
(bkz: sex)
(bkz: 31 çekmek)
(bkz: çocuk)
(bkz: evlenmek)
çabuk yapılsındır yaklaşık 10 saati kalmıştır.
sözlükte pineklemek olabilir. arkadaşım ise evleniyor. bu soğukta evlenenin aklı yok kanımca. puf, bir de düğüne gidilecek, 6 gibi araba kalkacak. yandık. dönüşü de var bunun. komşum da var allahtan yanımda.
günün ilk ve tek entry sini buraya girmektir. *
09.10.10 tarihinde yaptığımız şeylerden pek farkı olmayacaktır. çünkü ekstrem şeyler bize göre değil. en fazla yapılabilecek şey bu havada t-shirtle bakkala gitmek olabilir.
uludağ sözlük'e üye olunur. sonra bakılır ortam güzel, devam edilir.
dün yapılanlardan ve yarın yapılacaklardan farkı olmayan, olmasının da anlamı olmayan işlevlerdir. illa önemli bir iş yapılacaksa neden dün yapılmamıştır neden geç kalınmıştır. ileride tarih değil yapılan şey hatırlanır. aldığın haz hatırlanır.
saatide 10:10 a denk getirip entry girmek.
pazar gününe denk geldiği için temizlik.
dün televizyonda gördüm:

nişanlı çift, evlendikten sonra kocanın evlilik yıl dönümünü unutmasın diye evleneceklermiş.

(bkz: salakla evlen aptal)
balıkesirli isen balıkesirliler gününü kutlamak, hem funda arar konseri de var mis.
ilerde bakıp hatırlamak üzere bu başlığa entry girmektir.
keşke saat 10.10 u da kaçırmayıp mega hiper süper bir tarih-saat kombinasyonunu yakalasaydım.

önemli anlar bunlar ben hala hatırlarm 20 02 2002de ömer çelakıl televizyonda tarihe dikkat çekmişti. çok büyüleyici gelmişti çocuk aklımla nedense hiç unutamadım. ah be sözlük ne garip huylarım var benim.*
sevdiğiniz insana saat 10:10 da tam 10 tane kırmızı gül yada sevdiği başka birşeyden yollamak.
yayıp yatmak.

yemek buldun ye, dayak buldun kaç, tatil buldun yat. harbiden 10 numero.

(bkz: düz adam)
10 ayrı hatun bulup 10 değişik yerde 10 dakika arayla her biriyle 10 kere...
(bkz: olası inci sözlük entryleri)
(bkz: kupon)
Barlarda konser vermek, o günü içerek kutlamak.
içerisinde 10 rakamı bulunan bir eşya almak.
burnunu sümkürmek.

(bkz: grip olmak)