bugün

entry'ler (31)

updigo

yeni sezon urunlerde cok acayip indirim yapan web sitesi.
adidas, nike filan hepsinde indirim var.
updigo.com adresinde hizmet veriyor.
inceden bir arastirma sonrasinda guvenilir oldugunu dusunerek verdigim siparis gayet basarili sekilde bugun elime gecti ki dun siparis vermistim.
ayrica paketin icinden cikan sevimli hediye icin de tesekkur ediyorum. optum updigo.

hollywood diyeti

(bkz: trimx)

tipitip

yana döne aradığım sakızdır.
çiğnenebilir olmasının hiç de önemi yok hem de. bulan gören olsa da mesaj uçursa, ben de gelip satın alsam bile dedirtir aynı zamanda bu sakız.

başlıkları alt alta okumak

provokasyon
nevruz bayramı

ne de güzel denk gelmiş öyle.

dünyada son 67 saniyen kalsa ne yapardın

67 saniye basketbol için uzun bir süre. son topun bende kalmasına yönelik oynardım. son hücumu yapıp sayıya ulaşırdım. ve bu oyunu zirvede bırakırdım.

enes kanter

bir başka kariyer rekorunu da bu gece kırmış olan basketbolcu. andrew bynum, pau gasol gibi bir pota altına sahip olan la lakers potasına 23 dakikada 17 sayı bırakarak kariyer rekorunu kırmıştır. keşke 30 dakikalara yakın süre alsa da gerçek kimliğini yansıtabilse dediğimiz basketçi.

caron butler

clippers'ın takım kimyasını bozduğunu düşündüğüm kısa forvet.

tamam kimse 2007-08 wizards'ındaki performansını beklemiyor belki ama, oynadığı oyun çok iç açıcı değil. verdiği istatistiklere bakarak da söylemiyorum bunu. bir clippers'lı olarak perşembeye kadar takas edilip yerine bir şutör ve atletik bir forvetin alınması gerektiğini düşünüyorum.

arif in manchester a attığı gol

arayıp da bulunamayandır. nice cevherler heba oldu uğrunda. sırf bu golü ararken kendisini apansız bir şekilde kim kardashianın seksi görüntülerinde bulan milyonlar var.

ersan ilyasova

oyun stilini hiç beğenmememe rağmen, son haftalarda yaptıkları karşısında takdir ettiğim basketbolcu. ama o milli takımda şut atmaktan çekinen tavrı ve suratındaki boş ifade geçmeden ısınamayacağım o ayrı.

11 mart 2012 la lakers boston celtics maçı

haftalardır adam akıllı maç yayınlamayan cnntürk'ün bu seneki en başarılı seçimi olacak olan maç.

son ana kadar sınavdan çıkmayan inek tip

sınav süresinin sonlarına doğru, salonda bekleyen gözetmenin de yavşamasından ötürü "kopya çekerim böylelikle bir soru daha yaparım" diye düşünen tip de olabilir. olmayabilir de.

tüh be rüyaymış denilen rüyalar

uyandığınızda, "keşke gördüklerimi yaşasaydım" dediğiniz rüyalardır.

sokakta basket var

hali hazırda 150'yi aşkın ön-kayıt almış organizasyondur. bu sene basket sahaları çok eğlenceli olacak.

türk kızlarının aslında çok güzel olması

su götürmez bir gerçektir.

rajon rondo

üçü bir arada gibi bir topçu bu. yerine ve zamanına göre bakıyorsun dwight howard olup 17 board yapıyo, yeri geliyor nash olup 20 asist yapıyor, kimi zaman da formsuz bir kobe olup 18 sayı atıyor. sorun şu ki bunları aynı anda yapıyor. allahsız.

whatsapp

bugünden itibaren suriye'de yasaklanmış olan güzide uygulama. kendileri de bu duruma "sad day for freedom" diyerek çok güzel mesaj vermişler.

koru düşmüş sigarayı körüklemek

yapması en zor iştir. cebinizde çakmak, kibrit ya da benzeri şeyler yoktur. sigaranın çok ufak bir bölümünde bir kızıllık görürsünüz. bu sizi umutlandırır. zira çakmak isteyecek durumlar da yoktur. zorlarsınız gırtlağınızı, çekersiniz çekersiniz... bir zaman sonra yorulursunuz, son bir kez daha çekersiniz. ve başardığınızda o sigarayı keyifle içersiniz.

uludağ sözlük gece tayfası

uyku düzeni bozulmuş olan tayfa da olabilir.

unutulmaz cm olayları

- elber'in ölmesi. elbere saygı adı altında turnuva teklifi alınmış olması.

- zeytinburnuspor ile türkiye kupasını kazanarak uefaya katılmam ve uefa kupasını almam, ancak tüm bunlar gerçekleşirken bir lig bile yükselememiş olmam.

- yıldıray baştürkün bir sezonu 40 gol 40 asist tarzında bir istatistikle kapatmış olması.

- real madridin zambrotta için; zidane, figo + 20m $ verip transfer etmesi. akabinde zambrottayı 5m $'a satması ve zidane'ı 30m $'a geri alması.

1 mart 2012 phoenix suns minnesota wolves maçı

steve nash'in oyunu domine etmesinin sonucu olarak phoenix suns'ın kazandığı maç. minnesota'nın kadro kalitesini oyuna yansıtamadığı bir diğer karşılaşma daha oldu böylece.