bugün

bazı arkadaşlar sürekli arif'in manchester'a attığı golü ararken alakasız yerlere giriyorlar, sonrada oraya yorum yapıyorlar.
-arifin manchester'a attığı golü arıyodum nereye geldim amk. gibi.. özellikle incici arkadaşlar. ve bu duruma bir çözüm getirmek lazım malum hepimiz sıkılmışızdır bir çok arkadaşın böyle demesini görmekten. ne beceriksiz adamlarsınız yahu bir şeyi bulamadınız.

bugün burada siz yanlış yerlere girmeyin diye bir iyilik yapıp arif'in manchester'a attığı golün linkini veriyorum. buyrun bol bol izleyin yanlış yerlere de gitmeyin. bu arada çok kral gol olmuş.

arayıp da bulunamayandır. nice cevherler heba oldu uğrunda. sırf bu golü ararken kendisini apansız bir şekilde kim kardashianın seksi görüntülerinde bulan milyonlar var.
tüylerimiz hala diken diken olur izlerken.
youtube da videosunu ararken kendinizi bir anda 'songül karlı sütyensiz' videosunda bulabileceğiniz goldür.
ama harbi inanılmaz bir goldür.
bitch please, bir tuncay'ın manchester'a attığı gol değildir:

--spoiler--
bazı arkadaşlar sürekli arif'in manchester'a attığı golü ararken alakasız yerlere giriyorlar, sonrada oraya yorum yapıyorlar.
-arifin manchester'a attığı golü arıyodum nereye geldim amk. gibi.. özellikle incici arkadaşlar. ve bu duruma bir çözüm getirmek lazım malum hepimiz sıkılmışızdır bir çok arkadaşın böyle demesini görmekten. ne beceriksiz adamlarsınız yahu bir şeyi bulamadınız.
--spoiler--

dev hizmettir efendim.
(bkz: emeğine sağlık artı rep)
ya o maci tgrt canli vermisti, reklam bitti golün tekrari geldi. öyle sacma sapan bir sey di o zamanlar mac yayinlari.
türk futbol takımlarının avrupadaki konumunu değiştiren gol. 2-0'dan manu deplasmanında 3-2'ye getirip tipik bir hayrettin ikramıyla 3-3 biten maçtaki ilk galatasaray golü.
Bu gol türk futbol tarihinin makus kaderini değiştiren goldür.
Derwal ile başlayan futbol devriminin sonucudur o gol.

--spoiler--
bu kez yok öyle ilk yarım saatte üç-beş atıp göndermek... ümit aktan
--spoiler--
songül karlı'ya rağbet'i arttıran goldür.
http://st.krampon.net/pic...fb8f-4ae6-40/picture1.jpg
songül karlı sütyensiz videosuna yazılmış bir ünlü yorum.
arif'in golünün ardından spikerin "ama bizim arif de öyle bir vuruyor ki, köşedeki örümceği alıyor. şımaykıl değil, bütün maykıllar gelse o golü ordan alamazdı" demesi de en az gol kadar efsane bir anlatım olmuştur.
arkadaş o kadar olay oluyor türkiye'de nerden geldi aklınıza arifin attığı gol.
içinde "şımaykıl değil bütün maykıllar gelse o topu ordan alamazdı" gibi über bir cümle bulunan video.
düşünmeden yapamadığım. uykularımı kaçıran goldür. maça sayılı saatler kala 93 teki kadar efsane bir şey olmayacağını biliyorum. fakat bir türk takımının manu karşısında ''çatır çatır'' top oynayacağını bilmek ve bu takım galatasarayken heyecanlanmadan yapamıyor insan.
yenmekte var yenilmekte.
amrabat şutu gol olsaydı eş değer olurdu.
yenı bır heyecan mı arıyorsunuz, monoton hayattan sıkıldınız mı; arayın (bkz: arıf ın manchester a attığı gol)
(bkz: bizim arif)
efsanedir, candır. 13 yasındayken izlediğim karlı tgrt ekranını temizlemis delirt getirmistir. (bkz: bazı şeyler hic unutulmaz)
hala bulunamamıştır.
dün akşam alem fm de nihat sırdar ın bahsettiği meşhur video

her zaman ki gibi yaran yorumlar ...

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=TlX3ckS53fw
--spoiler--
internet aleminde çığır açmış, kullanıldığı yerlerde güldüren cümledir. *
Gençliğin ahlakını bozan, hayatını kaydıran goldür. Gençler bu golü ararken nerelere gidiyor bir bilseniz aklınız şaşar.