bugün

Bugün farkettim ki Türk kızları için hiç kimse olumlu bir başlık açmamış,ayrıca bu sözlükteki erkeklerin çoğu da(Türk kızlarını kötüleyenller de dahil) Türk kızlarıyla hayatlarını sürdüreceğine göre, artık bardağa dolu tarafından bakmak gerektiğini düşünüyorum.Çünkü Türk kızları da erkekleri de bardağa boş tarafından bakarlarsa bunun sonunun gelmeyeceğine inanıyorum.Ve belki de yüzlerce eksi almayı göze alarak yazıyorum bu yazıyı...Amacım trollük veya kimseye sevecen görünmek de değil, sadece dürüstlükten ödün vermeden, doğrudan yana olmaktır.
_Türk kızlarındaki bulabileceğiniz şefkati ve huzuru bir Rus kızında bulamazsınız.
_Türk kızını zor elde edersiniz ama ömür boyu birlikte olmak istersiniz, lakin Rus kızını çabuk elde edip çabuk bıkarsınız.
_Türk kızının giyim tarzı bir Rus kızına göre daha mutaasıptır.Yani ailene ben bu kızı seviyorum diyebileceğin tarzdadır Türk kızları.
_Çocuğuna gerçekten ana olurlar, sana da kadın, hele bir de gidersin huyuna, gelmez sırtın bir daha yere.
_Merak ediyorum Türk kadının suçu ilk buluşmada vermemek mi?Ya da kendisini yoklatmamak mı?
_Herkesin belli kalıp hataları olabilir ki bunlar yaradılışındandır.Bence artık kızların da bu kadar üstüne gidilmemesinden yanayım
Umuyorum ki bu entry gereken yerlere ulaşmıştır.Yazacağınız yorumlar için şimdiden teşekkürler.
bir rus kızı görürsün o kızı hayal edersin kızı ayarlarsın birlikte olursun çok geçmeden hevesin kaçar. bir türk kızı görürsün o kızı hayal edersin cinsel sorunlar yaşarsın kaprisini çekersin evlenirsin bırakamazsın.*
zorunlu edit: türk kızlarının eleştirilerin aksine aslında çok güzel olmalarıdır.
hepsi dünya güzeli olsa ne yazar, çocukça davranışlar ve kişilik bozuklukları olduğu sürece diye sorarlar adama. sanki herşey güzellik anasını satayım.
gönül güzelliği olarak olabilir ama fiziki olarak tartışılmaz.
rus olgaların peşinde koşmakta olan, volgalarda boğulasıca türkofların farkedemeyeceği gerçekliktir.
çok çok doğru önermedir.
güzellerdir lakin kendilerini güzel sanmalarından dolayı veya da güzel olmadıklarını düşünüpde makyaja vurmalarından olsa gerek, kendilerini güzel yapamıyorlar. bak allah sana doğal bir güzellik vermiş, kullan yahu, kocan seni makyajlamı görecek hep, ya sabır. kullan kardeşim doğal güzelliğini. makyaj yapmayı sevmiyorum mesela, bu huyuma bile aşık olan var.
sözlükteki kızları tespit etmek için ortaya atan provokatif bir iddadır.
yanlış önermedir. güzellik kişiden kişiye göre değişir, ama genel anlamda söyleyecek olursak güzel diyebiliriz belki, ama çok güzel diyemeyiz.

bir de ilk entrydeki hususların bazılarına katılmıyorum. bahsedilen rus kızları değil, rus fahişeleri çünkü.

-bir türk kızında bulabileceğiniz şefkatin aynısını ve tıpkısını, hatta daha fazlasını bir rus kızında bulabilirsiniz.
-bir rus kızını çabuk elde edemezsiniz, o sandığınız şey rus fahişesidir. rusların yerlileri(yani bahsettiğimiz rus kızları) bu konuda son derece muhafazakardır.

maalesef pek çok insanın aklına rus diyince hemen veren, herkese veren, sürtük kaltak fahişe kadınlar geliyor. hayır efendim onlar ya fahişelik yapmak için gelenler, ya da tuzağa düşürülenlerdir. türk fahişelerinden hiçbir farkları yoktur.

amacım rus kızlarını övüp türk kızlarına giydirmek değil, sadece önyargılarla tüm bir milletin kadınlarına orospu damgası vurmak çok yanlış.
türk kızlarının kaprisli olmasının nedenidir.
yine paralize oldum amk.
yani...
şimdi şey arkadaşım "çirkin görünüyolar ama aslında güzeller" manasında mı? düşüncem yoksa "güzeller ama hakları yeniyo" gibi mi?

hata verdim. çözemedim. çözemezsem de uyku tutmuyo. ıı ıh. kesin sonuç yok.
Türk kızlarına kurban olsun çoğu yabancı kadın belki bir adriana lima olamazlar ama onlar candır. espriden anlarlar zekidirler bakımlı oldukları sürece güzeldirler. tam anlamıyla kadınlığını belli ederler efenim. bir erkek olarak yabancı kızlardansa türk kızını tecih ederim . sonuç doğru önermedir.
türk kızlarının zaten çok güzel olması diye değiştirmek istediğim başlık, bakış açısı.
Yazıdaki amaç türk kızlarının uğradığı haksızlıklara karşı çıkmak ve türk kızlarının hak ettiği değeri insanlara gösterebilmek.
Bilinenin ve sözlükte türk kızlarının kötülenmesinin aksine TÜRK KIZLARI ASLINDA ÇOK GÜZELDiR diyorum.
uludağ sözlükte gördüğüme inanamadığım başlık yazarı görünce anlam kazanmıştır.
kişiyi nasıl bilirsin ? kendim gibi .
tabi bunu anlayabilen insan için geçerlidir.
Katıldığım önermedir. Ancak sözlükte ilgi çekmeye çalışan liseli ergenler oldukça, her konu hakkında, hakaret dolu entry ler girilme ihtimali yüksektir.
sözlük yazarlarının sonunda bunu anyabilmesi çok güzel ilerleme var.
doğrudur. sürekli ruslarla karşılaştırılmaktan helak olduk aynı zamanda. bir hintlilere bakın bir de bize!
sürekli yabancı kadınlarla mukayese edilen, oysaki Türk kızının yanına bile yaklaşamayan abaza söylemidir Türk kızlarının çirkin olduğunu iddia etmek.

Türk kızı değerlidir, zor elde edilir ve sadıktır.
mesele güzellik veya çirkinlik değildir. türk kızlarını yargılatan güzellikleri veya çirkinlikleri değil davranışlarıdır aslında. bu yüzden genelleme yapmak sakıncalıdır.
insanların güzellik kavramlarına göre değişir ancak bence su götürmez bir gerçektir.
türk kızlarının aslında çok çirkin olması başlığından daha insanca olmayan başlık. sanki yirmi sene sonra bir havanız kalacakmış gibi.
çernobil'den sonra mı böyle oldu acaba dedirten önerme.
birilerinin sonunda farkettiği gerçek.
güncel Önemli Başlıklar