bugün

entry'ler (21)

çerkes kızı

Çok güzel olmalarının yanında erken yaşta çöktükleri söylenir.

kahvaltı yapamamak

Yaklaşık 3 haftdır icinde bulunduğum durumdur malum ygs ye hazırlanmak kolay değil insan geç sağetlere kadar çalışıyor.

ötanazi

Kimine göre bir hak kimimine göre ihtiyaç dinimize göre günahdır.

redhack e 24 yıl hapis istemi

Bazı kişi yada kurumların canını acıtmış olmalılarki ağır bir ceza isteniyor.

kürtlere gösterilen iyi niyet

Gereğinden fazla olan iyi niyettir çünkü onlarada Türklere davranıldığı gibi davranılması gerekir.

ilini kabul etmeyen ilçeler

Kahrmanmarş-elbistan şahsen bende maraşı kabul etmiyorum.

taş düşürmek

Dünyanın en kötü sancılrından biridir. Hani serçe parmağını kapıya vurursun ya onun gibi bişey.

sözlük yazarlarının itirafları

Bir sözlüğün beni bukadar saracağını hiç düşünmezdim 1 hafta sdece okudum sonra üyeliğin açık olduğunu gördüm üye oldum 3 gün sonra artık yazardım ve şuan yazar olark girdiğim ilk entry halimden çok memnunum.

dinozorlar bugün yaşasa olacaklar

ilkel insan formunun başlangıcı yani bundan 2-2.5 milyon yıl önce neslimiz tükenirdi.

osmanlı padişahlarının anneleri

Sonlara doğru osmanlının yıkılmasına neden olan cariye veya beyiklerden alınan genellikle müslüman olmayan bayanlardır.

felsefe taşı

Değersiz metalleri altına çevirmek amacına hizmet eden simyacıların altına cevirilecek metalle tepkimeye girdiğinde altın yapbildigine inandıkları taştır. Bu taşıd çeşitli elementlerin tepkimesinden elde edebileceklerine inanmaktadırlar lakin bu taşın üretilemiyeceği günümüz kimyacıları tarafindan ısptlanmıştır. Bunun yanında bu taşın üretilebileceğine inanan bir gurup bilim adamı da yok değil.

4 saniye sahada kalan selçuk şahin

Selçuk Şahin'e yapılmış bir ayıptır. Öyle değilmi Samet.

lys

2009' da çok iyi bir sistem denirken çok değil 3 yil sonra yani 2012'de avrupanın en kötü sınavı diye adlandırılan sınavdır.

suriye ile savaşırsak elimize geçecekler

Murat Cemcir'in deyimiyle tombul taşşak.

dünyanın tek kelimelik özeti

"Nefis"tir. Ve bu nefis bir gün ölümü tadacaktır.

ahiretin tek kelimelik özeti

Kırk barajı olms ve tek kelimeyle açıklaycak olsam "mükafat" derdim.

4 ekim 2012 galatasaray mp fenerbahçe ülker maçı

Keşke ben çaylak olmsamda siz fanatikler çaylak olsaydınız cünkü benim yazdıklarım değilde sizin yazdıklarınızın görünmemesi gerek... Hayır kardeşim sahada sizmi oynadınız. Emin olun o ugruna öleceğiniz takımlarınızın oyuncuları yenilgiyi sallamıyor bile.

yakışıklı olmanın dezavantajları

Diğer erkeklerle arası bozuk olmak. O degilde 40 barajını yeni keşf ettim.

bizim olmayan bir savaşta ne işimiz var

Birinci dünya savaşındaki gibi bizim olmayan bir savaşa girip en zararlı devlet olarak çıkılması ve bununla beraber doğuda kürdistanın kurulması amacıyla yapılan son derece planlı kurulan oyunda bize düşen görevi yerine getirmekteyiz.

neden kötülendiği anlaşılmayan entryler

Henüz çaylağım lakin çeşitli sözlükledeki tecrübelerime dayanarak mantıktan bi haber insanlar olduklarını söyleyebilirim.