bugün

ozellikle evli yakisiklilarin cok yogun bir bicimde yasadiklaridir. evli ve onurlu bi erkek oldugunuz icin asla aldatmazsiniz ama bunun icinde bir suru kadinin kalbini kirmaniz gerekecektir.
diğer elemanların "kesim top olum bu" veya "ben bunu gördüm bütün kızlara sulanıyo ipnetor" gibi laflarına maruz kalan Allah vergisi yakışıklılığı olan garip arkadaş
Yakışıklı olmayan erkeğin hiçbir zaman bilemeyeceği ve yaşamayacağı dezavantajdır.Çünkü ona sorsanız onun hayatı dezavantajdır.Yakışıklı kişi deseki "abi bak böyle böyle artık sevişmekten zevk alamıyorum,hep kadınlar artık soğudum",yakışıklı olmayan kesimden ve kişiden %95 küfür yiyecektir.(Örnek olarak : Artis pezevenk)
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=OC0Pgms-W8k
--spoiler--
kızların yüzde 99'u sizi istemez.
geri kalan yüzde 1'de şansınızı deneyin.
yakışıklı olmayan veya daha az yakışıklı olan erkeklerden ana avrat küfür yemek, içten içe suikast planları kurulmasına sebep olmak * *
itici olmak,
görünen o ki bir kısmı için beyinsiz olmaktır.
yakışıklı olmanın en önemli dezavantajı zampara zannedilmektir.çoğu kadın zampara sevse de kırk yılın başı huzur arayan bi kızdan hoşlandığınızda tanışmak için bile bin tane zorluk çıkarır tanışamazsın,
tanışsan konuşmaz ilşkisi var mı yok mu anlayamazsın.
sana ilgisi var mı yok mu onu hiç anlayamazsın.

toslarım diye üzerine gitmezsin.bu sefer tipine güveniyor kendini geri çekiyor derler.ulan ne alakası var ben nerden biliyim sevgilin var mı yok mu, bana ilgin var mı yok mu odun!

tipsiz kekeşin biri gelir gözünüzün önünde alır götürür."gulp" diye yutkunursunuz.üstüne bir de "eabi ne hanzolar ne kızlar götürüyor sende bu tip varken nasıl bulamıyosun" derler. küfür gibi gelir.
tipten kaybetmenin diger versiyonudur. lakin şu zamanlar başıma gelen , kızlarla tanışıyoruz iyi güzel,daha sonra kız içinden kesin kız arakdası vardır veya kesin bana bakmaz,asla güvenmem hissini veriyorum gibime geliyor. şimdi ise sözlük daha cekici geliyor.

(bkz: noluyo lahn bana)
inanılmaz yakışıklı, son derece çekici olduğunuz için kızların sizi ulaşılmaz zannetmesine yol açar. mesela ben ne zaman bir kıza asılsam "bi siktirgit buradan ya, allahın öküzü" der bana. peki neden? çünkü hanım kızımız delice yakışıklılığımdan ürkmüştür haliyle özgüveni de bitmiştir o an. geçen akşam bir barda tüm ihtişamımla bir hatuna yanaşıp onunla sevişmek istediğimi beyan ettiğim an kız mutlulukla gülerek "sana vereceğime çalı çırpıya sürterim lan şebek" dedi bana, sevincinden ne diyeceğini bilemedi yani kızcağız. işte böyle dostlar. siz siz olun benim gibi insan güzellerine özenmeyin, zor iştir yakışıklı ve cazibeli olmak.
kıskanç sevgliden çekilen triplerin tam karşılığıdır.
kesin sevgilisi vardır bunun denmesi ve baştan mesafe konması.
kız arkadaşınız olsa bile asla size tam manasıyla güvenmez,herkesten kıskanır,kuştan,çiçekten,böcekten bile .. tecrübeye sabittir..
sevgiliyle gidilen barda bile rahat bırakılmamaktır. ve sonuç;azar yiyen taraf da siz olursunuz.
(bkz: o kız sana çok baktı pas verdin di mi necmi)
beraber olduğunuz kişinin sizinle niye beraber olduğunu bir türlü anlayamazsınız.
eğer uzun boylu, yeşil gözlü, kumral,biraz rusumsu bir tipseniz,kadınlarımıza hitap edemezsiniz.bu memlekette esmer kara kuru kromsu erkek çekici bulunur.
biraz avrupai bir tipseniz sizi erkeksi bulmazlar.sen niye esmer değilsin bile derler(bana demişlerdi).evet yakışıklı adam özgüvenlerini sarsar sinirlenirler.ilgi gösterince madem elime düştü dur şunu bi süründüreyim der ters davranırlar.
Pek faça bir tipi olmaz yakışıklı olanların o yüzdendirki caz yapmak biraz altyapı gerektirir.
-kızların salak bakışlarına maruz kalmak: kendi tiplerine bakmadan bu yakışıklılara bakan kızların rahatsız edici bakışlarıyla uğraşırlar birde.. mesela benim, brad pitt'e bakışlarım bu kategoriye en iyi örnektir.

-çirkin kızların akıl almaz cesaretlerini görebilme olanağı: yakışıklı erkeklerin suçudur bu. yakışıklı olup yanınızda öyle çirkin kızları sevgili diye alıp dolanırsanız onlar da yanınıza gelip size yavşama cesareti gösterirler.

-güzel kızların yakışıklıları piç sanması: aslında bazen doğru da olsa çoğunlukla pek de inandırıcı olmayan önermedir. ama ne yazık ki böyle düşünen de çok olduğu için, bu da yakışıklılığın devantajı olarak görülebilir.

-her yerde mükemmel olmalarının beklenmesi: sanki insan değilmiş ayrı bir varlıkmış gibi davranılır bu erkeklere. osurmadıkları, geğirmedikleri, kakalarının hugo boss gibi bir koku eşliğinde vücutlarından çıktığı sanılır. halbuki o da insan. yiyor, içiyor bir de üstüne üstlük sıçıyor! evet noldu? ne var yaa?.. ne ağlıyorsun şimdi kuzum?.. elbet biri bu gerçeği sana söyleyecekti en azından yabancıdan değil benden duydun fena mı?

-tacize uğramaları: evet evet. gayet de doğru bir şey söyledim. sadece kadınlar tacize uğramıyor. yakışıklı erkekler de akıl almaz tacizlere uğruyorlar. özellikle bu tacizlerden nasibini alan yerleri * popoları ya da pipileri oluyor.

yakışıklı olmak pek de iyi bir şey değilmiş lan.. aklıma geldikçe, dezavantajlarını yine yazarım prensim benim. ne tatlısın sen öyle. gülüşüne kurban.. kız arkadaşın var mı? *

(bkz: yakışıklı erkeklere sulanan çirkin kız)
çirkin olmanın avantajlarına sahip olamamak. yeri gelmişken:

(bkz: çirkin olmanın avantajları)
"kesin bunun yavuklusu vardır" düşüncesi nedeniyle boşta kalmak. bir de sırf şekle aldanan kişilerin cazibe merkezi olmanın verdiği rahatsızlık. yani etraftaki samimiyetsiz takdirler. yani senin fikilerin ve şahsiyetinden ziyade öncelik yakışılıklığındadır artık. ortada sen değil bir şekil bir beden kalır. onun için ortalama bir adam olmak iyidir.
Cool havanız erkekler tarafından burnu büyüklük olarak algılanır ve gıcık kapılan kişi olursunuz.
hangisi daha çok korkar ? parası olan adam mı parası olmayan adam mı ? parası olmayan adam derseniz şimdi verdim elinize. bu adam neyden korksun abiler ablalar.. yapmayın etmeyin. kaybedecek neyi var ki bu adamın birşeylerden korksun. parası olan adam ne y apar? yanına yaklaşanlara şüpheyle karşılık verir. ya param içinse vb. onyüzbinmilyon soru işaretini çiviler aklına. yakışıklı olmakla yakışıklı olmamak aynı buna benzer işte. eğer çok yakışıklıysan , akan sular duruyorsa , karşı cinsin arzuları şelaleyse , ne desen kafa sallıyorsa ki bu tarz cümleleri daha da fazla üretebilirim adamın aklında tabiki neler neler geçer. sadece yanında köpek dolaştırıyormuş gibi hava atmak için gezdirildiğinden mi dersin , amcasına pipisini gösteren çocuk gibi birilerine birşey kanıtlamak için mi obje olarak kullanıldığını mı dersin , egosunu tatmin etmek için kullanıldığını mi dersin ( bir yakışıklı daha tavladım uleeeeen biri beni durdursun model kızlardan bahsediyorum) bu ve benzeri çok çeşit düşünceler davul zurna vur patlasın çal oynasın danseder zihincağızında . valla ne derseniz deyin. herşeyin fazlası zarar.
rezil olmak durumunda çok daha fazla gülünmektir. yani ağzı burnu yamuk bir genci zaten kimse ziklemeyecektir. ama yakışıklı taş gibi adamın yapacağı en ufak bir hareket, kaçıracağı bir mililitre gaz hayatını bitirir, karizmayı çizer.

etrafımdan gördüm, yakışıklı asla değilim.
kızların sizi çok havalı ve ulaşılmaz sanması sebebiyle yalnız kalmanız normaldir.
zamanınızın çoğunu sözlükte geçirmek...

ne kadar yakışıklı, ulaşılmaz erkek varsa toplanmış amk buraya...