bugün

entry'ler (26)

sözlük yazarlarının itirafları

çok sevdiğim bu uludağ sözlük' ün tüm yazarlarının sagocu olmasından dolayı çok derin bir soğuma yaşamaktayım uludağ sözlük' e karşı.

yalnızlık

hiç yalnızlık çekmesen, hatta çevrende senin için ölüme yürüyecek onlarca dostun ve sevenin olsada, çok güzel ve anlamlı kalabalıkların içinde olsanda kendi içinde hissettiğin duygudur. yalnızlık bir odanın içinde tek başına kalmak hali değil, kalabalıkların içindeyken ruhen tek başına yalnız olmak halidir ki zaten en acı vereni de o dur.

dikta sahara

içindeki şeytanı söndür be sürmeli,
gidip çocuk döv mü dediki sana cübbeli
senin için diyolarki rapin evliyası
ben tayin etmedimki nerden evliyasın

kadıköy acil

kadıköy acil türkiyede rap kelimesinin tek karşılığıdır. herkes krallığını ilan etme çabasına giriyor olsada, herkes kadıköy acil ve merdiven cru ekibininin tahtına göz dikmiş olsada tek gerçek şudurki saltanatın tek sahibi daima hanedandır. ve yine gururla belirtmek isterimki bizim hanedanımız epey köklü ve saltanata hakimdir

jedi mind tricks

real hiphop teriminin cisim bulmuş halidir kendileri gerek stoupe un beatleri, gerekse vinnie paz in vokali olarak eşi benzeri olmayan ve east coast un medarı iftiharı, philledelphia nın gururu mitolojinin hiphop tanrısı olan gurup..

immortal technique

uğrunda çocuğumu keserim diyebileceğim sayılı rapçilerden birisi. diabolic ile yaptığı efsane düet olan frontlines ın mutlaka dinlenmesi şart olan politik ve örnek insan olan rapçi..

günü en iyi anlatan şarkı

Çok yorgunum, beni bekleme kaptan
seyir defterini başkası yazsın..

emo

tek gözleri saçları yüzünden kapandığı için hayata tek göz ile bakan yazık "insansı" lar güruhu.

dikta sahara

çoook teşekkür ediyor ve burada olmaktan gurur duyuyorum..

bir kere veren kızın artık hep vermesi

eğer delicesine sevdiğin kızın bekaretini ilk sen bozduysan ama o dillere destan aşkın kızın seni terk etmesi ile son bulduysa insanın içine en çok dokunan durumdur çünki " ulan o benimdi ilk benbekaretini aldım artık o başkaları ile her türlü sevişiyodur" düşüncesi yüzünden insan obsesif kompulsif dahi olabilir..

inci sözlük ün kendini sikertmesi

orak döner sap döner o sap elbet sana da girer de diğebiliriz. bugün aldığım en mutlu edici haber oldu inci nin kapatılacak olması

kılıçdaroğlundan güzel apartman yöneticisi olur

o adamdan olsa olsa anca apartman yöneticisi olur zaten.

uludağ sözlük

en gerçek en doğru ve en düzgün sözlük, sevilesi, öpülesi sarılıp uyunası sözlük, sözlük camiyasındaki en düzgün insanların bir araya toplandığı tek sözlük. hepinizi seviyorum sayın uludağsözlük insanları.

inci sözlük ün kapanması

tez vakitte kapatılıp bu gereksiz insanlar güruhunun adsl kabloları ile asılarak yassı ada da idam edilmesini Allah' tan niyaz ediyorum *

çok aşığın var diyorlar

Bir dönem 2 yıllık sevgilim, hayatımın aşkı olan kişi tarafından terk edildiğinde delicesine dinleyip ağladığım şarkı *

kadınlar kendilerini güldüren erkeklere aşık olur

büyük yalan!! karılar kendini güldürenlerle kanka olur ağlatanlara kul köle olur...

istanbul un allah ın izniyle alındığı safsatası

Tabiki konstantiniyye fet edilecektir onu fet eden emir ne güzel emirdir(komutan) o ordu ne şanlı ordu dur. Hadis - i şerifi başta olmak ile birlikte hem türk hemde yabancı kaynaklardan araştırılırsa ne büyük bir fetih ne şanlı bir zaferdir apaçık ortada olduğu görülecektir saçmalamanın başka yolları bulunmalı bence bari artık tarihimize kendi atanıza ve milletinizin tarihine saygı gösterin ayıptır şaşırmayın bu kadarda!!!

kızların hoşlanma belirtileri

benim asla anlayamadığım ve öğrenemediğim olaylar ve tepkiler zinciri.

uzayda kıbleyi bulamamak

hesabını yapmak kolay: arap yarım adasındaysan direk kabeyi karşına alırsın türkiyedeyken kılıyosan güney batıya mekkeye doğru kılarsın adını bile bilmediğin bi ülkedeysen ve mescid bulamazsan önüne bi harita açıp bulunduğun ülkenin yerinden mekkeye doğru pusula hesabı ile yönünü bulur kıbleye dönersin ki bu basit bi iştir aydaysanda direk olarak dünyaya dönersin dünyanın dönüyor olması bişeyi deiştirmez en nihayetinde önemli olan niyettir *

yatakta çığlık atan kız

seks in en keyifli yaşandığı kız tipi dir ortalama olarak neredeyse her erkek sever.