entry'ler (861)

müslümanların akılsız olması

takvanın ne olduğunu bilmeyen zavallı ve akılsız insan söylemi.

kızıldeniz in yarılması fiziken imkansızdır

firavun o anda iman etmiş, fakat imanı kabul edilmemiştir. buna inanmayan kişinin de illa firavun gibi bu olaya tanıklık etmesi gerekir. ama son iman fayda etmiyor, bu da biline.*

prozacinsani

(bkz: #13224732) Doğru yol, iman ve şeytan konularının üstüne düşmesi gereken insandır.

uuserların google plus sayfaları

(bkz: yazarların google plus profilleri)

onu babam da yapar

hafife alınan bir eylemin söze dökülmüş halidir.

küçükken çok kullanırdık bu cümleyi.**

ayşe arman

cinselliği konuşarak* kendini çok farklı gibiymiş gibi gösteren, aslında basit olan bir yazardır.
(bkz: onu babam da yapar)

sözlük yazarlarının itirafları

yalnızlığı hiç sevmiyorum sözlük, hiç de yalnız kalmak istemiyorum. yanımdaki küçük bir çocuk olsa dahi.

sofia

#13212319 Hiç mi tercihlere saygı duyacak kadar kendini yetiştirmedin?.. Hiç mi empati yapmadın?.. Hiç mi ben merkezinden çıkıp, dünyaya farklı pencerelerden bakmadın? istersen şuna bir bak; (bkz: saygı)

kürtlerle vedalaşma zamanı

terör eylemlerin her zamanki amacı, iç karmaşa yani iç savaş çıkararak, askere bile ihtiyaç duymadan, iki tarafı birbirine düşürerek kesin olarak emellerine ulaşmaktır. Onların tuzağına düşmemeli, öfkeyle değil aklımızla hareket etmeliyiz. yıllardır yapmaya çalıştıkları da bu. kürt ve türk arasına nifak tohumları ekip büyütmek ve bu ülkeyi içten çökertmek. bu oyunlara gelmeyip, uyanık olmak gerek.

(bkz: Uyanık olmak)

uludağ sözlük

bir sürü saçma salak başlıkların açıldığı sözlüktür. Size sesleniyorum lütfen terkedin sözlüğü.

ömer dinçer in işletme mezunu olması

atatürk üniversitesi işletme mezunu ömer dinçer in, öğretmenlerin tatilinin 2 ay olduğunu bilmemesine sebep olan durumdur.

cemal hünal

ıssızlıgını sona erdirmis oyuncudur. Mutluluklar diliyoruz.

duygusal yoksunluk

yalnızlıktan doğabilecek durumdur.

ben bu yazıyı sana yazdım

bir daha sakıın, beni arama!

öğrenci sömüren esnaf

orası burası demeye gerek yoktur, neredeyse bütün şehirlerde gerçekleşen olaydır.

öğretmenlerin okulun temizliğine katkıda bulunması

öğretmenlerin ne kadar aldığını bilmeyen cahil birinin önermesidir.

öğretmenlerin hayatının tatil olması

öğretmenleri kıskanan ve hasetlenen ne kadar çok kişi varmış. vay be, bu ne kin, bu ne hırs arkadaş? Öğretmenlerin aldığı 3 kuruş parada bile gözü olanlar var. tek bir şey söylüyorum, insan değilsiniz.

pkk olmasaydı

(bkz: kahrolsun pkk)

megan fox ve adriana lima yı aynı anda becermek

(bkz: hayal)

uuser ların platonik aşk hikayeleri

ben her zaman kızlara karşı çekingen ve heyecanlı olmuşumdur. o nedenle aşklarımın birçoğu platonik olmuştur.*
hele ki lise dönemlerimde bir kızla konuşmak, bir kıza teklif etmek benim için neredeyse imkansızdı.
her neyse lise 2. sınıftaydık ve sınıfımızda, adı bir o kadar çirkin **, kendisi de bir o kadar güzel olan biri vardı. yüzü ve güzelliği hala aklımdadır. ben ona içten içe duygular beslemekteydim, fakat onun dünyadan haberi yoktu. bir de okulun en sosyal kişiliklerinden biriyle çıkıyordu. bana da kalan ibrahim tatlıses'in bir kulunu çok sevdim şarkısını dinlemekti.
lise bitene kadar bir kelime bile etmedim. hep sevgilisini düşünerek kendimi teselli ettim ve o şekilde de unuttum. şimdi düşünüyorum da ona beslediğim duygular gerçekten de temiz duygularmış. böyle acı tatlı bir anımdır işte.