bugün

uludag sozluk yazarligi yemini ederek, ailemize nail olmuş yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
(bkz: prozac nation)
kısa ve net saptamalar yazarı. seyrek aralıklarla olsa da halimi, hatırımı soran değerli insan. arama çalışmalarıma katkılarını artıracağını umar şimdiden kendisine teşekkürü borç bilirim. *
herkez yazılmasına çok sinirlenen yazar.

(bkz: herkes)
hayata küsme, kendine küsme, insanlara küsme... ve en önemlisi hayatın içinde saklı renklere. Her rengi bir yerde bul ve her zaman bir renge bürün kimi zaman; ateşli kırmızı ol çevreni tutuştur, Kimi zaman mavinin rahatlatıcı sihrine bezen.... kimi zaman siyahın zerafetinde yüz etrafındakileri kıskandırırcasına, kimi zaman gökkuşağı ol bütün renkleri içinde barındır Ama sakın hayata küsme... sensiz hayatın ne kadar zor ve çirkin olacağını düşün... tiyatro perdesi gibi hayatının bir daha açmayacağını; sensiz insanların ne kadar üzüleceğini... yapamadıkların için geri dönüş olmayacağını düşün... düşün sevdiklerini... onların sensiz ne kadar mutsuz olacağını düşün....HAYATıN KıYıSıNDAN DEĞiL TAM ORTASıNDAN TUT BOĞARCASıNA, ve mesela ben, varlığını hissettiğim için gülümsüyorum iyi ki varsın...
"bu çocuk güzel espri yapıyor ya" dediğim sevimli yazar.
entry okumadan, entry'i yazana sövebilecek kadar seviyesiz olduğunu düşündüğüm ve uyarınca da hazmedemeyip bir özrü bile dilemekten aciz olan, gurur ve kibir deryasında kayık misali yazar.
kocaman bir kalbi olan, iyi yürekli, zeki ve akıllı yazar.
güleç yüzlü, mantıklı, kabullenmeyi hazmetmiş, ısrardan uzak, bayan kahkaha... en sinirli ve rahatsız günlerimde tüm hırsımı, öfkemi sevecenlikle kucaklayan pozitif insan, gerçekte bulamadığım dostluğu bana sanalda yaşatan nadide yürek... kutup ayısının uzak takibinde... en kısa zamanda onu da kapsama alanından çıkarması temennisiyle...
(#8124374) Gözlem gücü Fleubert'den de iyi olan yazarımızdır.
güldüğüm bir yazar kendisi. eline sağlık.
(#8229212) bu güzel tespitle işi bitirmiş yazardır.* ayrıca bir espri ile 2 saattir düşündürmüştür ama sonunda güldürmüştür. *
sarışın yazar.
son zamanlarda sohbet ettiğim oldukça sıcak ve samimi bulduğum yazardır.* * **
(bkz: robert prosinecki)*
(#9740516) şizofreni belirtileri gösteren yazar.
Güldürdün beni, Allah da seni güldürsün emi. *
kendisi için çok çok üzüldüğüm sözlük yazarı.
yazık günah, sabahtan beri benim mülakat için ne giyeceğime yardım etmekle uğraşıyor.
fakat bu dünyanın en zor işini hakkıyla yerine getirdiğini de söylemeliyim.
minnettarım, yine de kendisinin üstün çabasına rağmen hala ne giyeceğimi bilmiyorum. *
o bir o bir o ana kraliçe.* *
fena halde güzel kahkaha atıyor, bir de güzel ki sormayın bomba bomba ama pas vermiyor boşuna uğraşmayın la.bana bile vermedi.*
egosunu bi ara okşayacağım yazar.
şimdi değil.
prozac kullanmak çok matah bişeymiş gibi insanı sorunludan ziyade farklı yapıyomuş gibi bi bilinçsiz nick almış kişicik...
ergen depresif lavuk kokuları geliyo burnuma...
entrylerinden karakterini okuyabileceğimiz içten yazan anlayışlı yazardır. egosunun okşanmasının tüm sözlük alemine katkı sağlayacağını düşündüğüm yazardır.
egosunu çoktan okşadığım yazar, kimseye gerek kalmadı dağılın şimdi.
karşılıklı kadeh tokuşturup, "acılaraaa" diyerek kafaları çektiğimiz yazar.

hani bir umut belki iyi gelir... ki umut ne eski bir kelime... ama artık herşey eski zaten. güzel günlere o zaman. hep mutlu ol.

o diil de hatun 5. nesil yazarmış ve ben yeni farkediyorum. *
(#10182539) an itibari ile kendini ve arkadaşlarını deşifre etmiş yazardır.*