bugün

ayrılıkçı ve terör yanlısı kürtlerle vedalaşma zamanının geldiğine inanıyorum.
bu adamlar kendileri için yaptığımız fedakarlıkların ve kendilerine uzatılan barış elinin farıknda değiller.
ısarla dağa çıkıp cani bir örgüte destek veriyorlar.
gelin tüm haklarınızı tanıyalım, geçmişten özür dileyelim, el sıkışıp bu ülken,n geleceğini birlikte yapılandıralım...
tekliflerimize kalleşçe silahla karşılık veriyorlar.
alın kürtlerin yaşadığı bölge sizin olsun ve lanet olası devletinizi kurun.
batı da tek bir kürt kalmaması şartı ile bu adamlarla bir referandum yapalım.
Türklerle evli olan kürtlere yabancı statüsünde oturma izni verelim ve krimine olnalarını derhal sınır dışı edelim.
bu şartlar altında bir referanduma gidilsin ve herkes eteklerinde ki taşı döksün.
trafği alt üst eden,
düzen tanımayan, meslek sahibi olmayan,
kadınlarına hayvan muamelesi yapan,
kanunsuzluğu kanun zanneden ve...
adam olmamakta direnen bu herifler, daha fazla sırtımızda taşımak zorunda değiliz.
pkk sizi 3 ay yönetsin, bakalım sokak iti gibi gelip Te Ce dediğiniz o kapıda yalvar yakar olmuyor musunuz.
kck size 3 ay hükmetsin bakalım silahlarınızı kime doğrultuyorsunuz.
emin olun bilmem kaçıncı kürt isyanı o an PKK ya karşı başlatılır ve birbirlerini yerler.
yeter.
evlatlarımızı öldürdünüz,
evlatlarımız derken kürt kardeşlerimizi de kast ediyorum.
yeter!
yakamızdan düşün.
Allah'ınızdan bulun. ne haliniz varsa görün. lanet olsun. Hakkım siz PKK cı Kürtlere haram olsun.

(bkz: pkk nın kürt kimliğinin kredisini bitirmesi/#13038599)
bir çok pkk karşıtı kürt te mevcut oysa ki.
kürtlerle pkklılar bir tutulmamalıdır.
türklerle kürtler ayrılmamalıdır.
biz tüm kürtlere pkklı der çıkarsak işin içinden,
kürt kardeşlerimizi de istemediğimiz, itham ettiğimiz yollara itmiş oluruz.
(bkz: game over pkk)
kürt yaz 9500'a mesaj at, bye bye happiness şarkısı cebine gelsin.
http://fizy.com/#s/17qkbl
saçmalık.

bu denli aptalca bir önerme görmedim.

ülkenin yarısını sadece başa çıkamadığın bir etnik kökene veriyorsan aptalsın.
ülkenin yarısını sadece eğitimsiz bıraktığın için suçluyorsan.
ülkenin yarısını kazanmaya değil de kaybetmeye çalışıyorsan.

insanlar değişir ön yargılar fikirler her şey değişir ama mücadele atmeden çözüm bulamadan kolaycı yola başvuran aptallar baki kalır.
terör eylemlerin her zamanki amacı, iç karmaşa yani iç savaş çıkararak, askere bile ihtiyaç duymadan, iki tarafı birbirine düşürerek kesin olarak emellerine ulaşmaktır. Onların tuzağına düşmemeli, öfkeyle değil aklımızla hareket etmeliyiz. yıllardır yapmaya çalıştıkları da bu. kürt ve türk arasına nifak tohumları ekip büyütmek ve bu ülkeyi içten çökertmek. bu oyunlara gelmeyip, uyanık olmak gerek.

(bkz: Uyanık olmak)
O kadar da kolay olmayan vedalaşmadır. Doğuracağı onca sıkıntı şöyle dursun, biz onlara toprak verip devlet kurun desek bile kabul etmezler. Çünkü yetmez... bakın kendileri söylüyor, elektriği Türkiye verecek, yapılanmasını Türkiye destekleyecek ve hatta ordusunu bile Türkiye silahlandıracak. Yeryüzü tarihl böyle bir pişkinlik görmemiştir.
rabbim ne cevherler yaratıyor.
bence türk kürt meselesi değil sol meselesi nice kürt gördüm pkk karşıtı, nice solcu türk gördüm pkk yandaşı yani olay sol görüşte olmak. kürt müslümanlar ve türk müslümanlar ele ele karşısında kürt faşisti ve türk komunisti.
son derece sacma bir önerme. pkk ve kürt sorunu bu ülkenin bir gercegidir. peki yazar arkadasa soruyorum en büyük kürt sehri olmus olan istanbulu ne yapcaz? istanbuldan sürecekmiyiz? ermenilere yaptıgımız gibi tecir mi uygulayacagız?
terör eylemleri artınca bir anlık sinirle söylenen sözlerden birisidir. böyle düşünerek pkk'nın amacına ulaşmasını sağlıyoruz. türkiye cumhuriyetindeki kürtlerin nufusa oranı %20 iken pkk'nın siyasi uzantısı olan bdp'nin aldığı oy %5.5 gibi.pkkyı destekleyenlerin tamamının bdpye oy verdiğini düşünürsek kürtler arasında pkkyı destekleyenler ve pkk sempatizanı olanların oranı 4/1 ve bu orandan bdpye zorla oy atanları ve akrabalık, komşuluk sebebiyle oy atıp pkkyı desteklemeyenleri çıkarmamız gerekecek.bu durumda böyle genellemeler yaparak dörtte üçlük kesimi dışlamamız onları pkkya yakınlaştıracak, çözüm olmayacak sorunlarımızı artıracaktır.

avrupa da ve amerikada yayılan islamafobi hareketine nasıl karşı çıkıyorsak böyle fikirlere de öyle karşı çıkmalıyız.bir kere şunu kafamıza sokmalıyız pkklıların %99 u kürttür fakat tüm kürtler pkklı değildir.veya el kaidelilerin hepsi müslümandır fakat tüm müslümanlar el kaideli değildir.bütün kürtlere pkk lı muamelesi yapanların islamafobi var diye abyi ve abdyi eleştirme hakkıda yoktur.
yanlış bir önerme değildir.
pkk yandaşları %20 lik Kürt nüfusuna rağmen hala %5.5 oy alabiliyorlarsa, yapılacak bir ayrılım referandumunda da %50 yi bulamayacaklardır.
Halkın Türkiy den ayrılmak istemediğini deklare etmesinden ancak Türkiye kazançlı çıkar. Tıpkı Kıbrıs referandumu gibi elimizi güçlendirir.
Yok ayrılık sonucu çıkarsa, cehennemin dibine kadar yolunuz var.
Gidin hayranı olduğunuz katil terörisler (gerillalarınız) sizi tepe tepe yönetsin.
global dünyanın getirileri.
(bkz: gidene kal kalana git denmez)
(bkz: kürtlerin hepsinin terör yandaşı olmadığı gerçeği)
kürt sorununun tamamen yanlış anlaşıldığını gösterir.

dünyada en kolay cinayet işleyenler uyuşturucu kaçakçılarıdır. pablo escobar denen uyuşturucu kaçakçısının ırksal ve siyasi bir amacı yoktu. ama kolombiya'daki köylülere yılda 1 milyar dolar dağıtıyordu ve hepsi kulu kölesi idi. pkk da benzer şekilde o bölgede ekonomik bir yapı kurmuş durumda. pablo escobar denen uyuşturucu kaçakçısının ırksal ve siyasi bir amacı yoktu ama kolombiya'da binlerce polis, siyasetçi ve hakimi öldürttü.

tamam doğuda pkk'yı destekleyen çok fazla ama herkes de pkk'yı desteklemiyor. bir çoğu şu haltlar bitse de işimize baksak diyor. ama terörün oluşturduğu ranttan, doğrudan veya dolaylı olarak uyuşturucudan geçimini sağlayanlar çok daha güçlü. devletin yapması gereken pkk'yı destekleyen %30'un zulmü altındaki %70'i pkklılardan kurtarmaktır. zor durumda olan insanı terketmek değil onu kurtarmak gerekir.

çeçenistan'a bakın. bütün dünyada cihad etmek isteyenler çeçenistan'a doluşuyordu. çeçenler adına bütün dünyadan kendini mücahid olarak görenler çeçenistan'a doluşuyordu. bi bok yaptıklarını sanıyorlardı. şimdiki çeçen yönetimi bütün mücahidleri ülkelerine yolladı ve rusya ile anlaşma yaptı. tamamen ekonomik gelişmesine konsantre oldu. şimdi çeçenistan bir çok rus şehrinden daha gelişmiş durumda.
yanlış bir öneri değildir. sadece ayrılıkçı kürtlere verilmesi gereken bir mesajdır.
kürtlerin ayrılıkçı ve kural tanımaz eşkiyalarla aynı ortamda barınmaycaklarını onlarada gösterme niyeti olan bir entrydir.
biri cehennemin dibi'ne haber salsın. kalabalık misafirleri var.
sıradan vedalaşmaların, ayrılmaların aksine hiç hüzünlü olmayacaktır.
(bkz: pkk nın kaçırdığı kişileri unutmak)
artık demir almak günü gelmişse zamandan,
meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol;
sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol.

(bkz: mübadele)
teletubby'lerin veda zamanı. tinkibinki, dipsi, lala ve poo.
sadece türk olduğum için tarafıma yapmaya çalıştıkları kötü niyetli davranışlar ve kazık atmalardan bıkmış olup, kendileriyle vedalaşmış bulunuyorum. artık değil selam vermek, "ölüyorum" diyene yan bile bakmam.
keşke hiç "merhaba"laşılmamış olsaydı, vedaya da gerek kalmazdı. biran heyecanlandım, acaba hepsi birden ülkemizi terk etmeye mi karar verdiler diye, seve seve güle güle diyecektim ki, yokmuş öyle bir şey.
kuzey ıraktaki asıl vatanlarına döneceklere diyecek birşeyi olamaz kimsenin ama ülkemin doğusunu abd askerine peşkeş çekecek aptallara verilecek bir metre kare dahi yoktur vatanımdan.
o güvendikleri dağa kar yağdığında yüzsüzlükle yanaşacaklarından da adım gibi eminim.

sözün özü, kuzey ıraka gidiyorlarsa vedalaşırız yoksa yok...