bugün

entry'ler (24)

tanrının çok ısındı diyerek dünyayı kapatması

tengri'nin türk olduğu hususunda kesin bir delil.

allah ın cennette karı kız vadetmesi

şu an benim yapmam durumunda kanunen suç sayılacak eylem.

allah ın orfoz balığını unutması

he canım he. biz tüm canlıları dişi ve erkek olarak yarattık. çift cinsiyetlidir bu balık. amip ve öglena konusunu hiç açmak istemiyorum. allah'ın unutkanlığına işarettir.

cennet ırmaklarından rakı balık akması

balıkla beyaz şarap içenleri hayal kırıklığına uğratabilir.

allah ın cennette meyve sebze vadetmesi

şimdi ayeti arayıp bulup yazmaya üşeniyorum ama var böyle bir şey. yani koskoca allah cennette meyve falan dağıtıyor insanlara. sesli güldüm yemin ederim.

çinli kadınlardaki kıllı kuku sorunsalı

(bkz: pipi)

allah ın liseli olması

(bkz: adam kimse haklı beyler)

hoşlanılmayan kişinin çayına tükürmek

sürekli yaptığım eylem. yaşanılan mental rahatlama yoga ile yarışır nitelikte.

evet köpüklü olmuş. alfdka.

bir milyar çinli nin aynı anda boşalması

gelecek yılın pirinç açısından verimli geçeceğine dair bir işaret.

yüze konan sineği taşla öldürmek

bir mazoşist fantezisi. mantıklı mı? son derece.

erken boşaldıktan sonra ölü taklidi yapmak

çok aptalca bir davranış.

bir din bir insan iki din iki insan

yeni bulduğum bir atasözü. adam son derece haklı.

hoşlanılan erkeğin imam çıkması

allah'ın hikmetidir.

cemaatin erken boşalması

imamın performansı ile yakından ilgili bir durum. o kadar insan hep birlikte erken boşalıyorsa vardır bir hikmet.

imamın erken boşalması

imamın karılarını ilgilendiren durum. özel hayatını camiye taşımamalı.

erken boşalmayı emreden din

türkiye'de varlığını devam ettiren gizli bir dindir.

bakınızla cümle kurmak

(bkz: kaliteli)

(bkz: bir)

(bkz: yazar)

(bkz: yapmamalı)

ayıp.

imama özet geç piç demek

acelesi olan bir müslümandan beklenebilecek davranış. biliyorsunuz ki islam dininde bu tür ayarlamalar her zaman olmuştur.

sigara zamlanınca marka değiştiren kişi

acınası bir insan. biriktirdiği bozuklukları avucunun içine alıp korkuyla sıkarak bakkala girer ve bir adet marlboro alır.

kuran ın allah ın varlığını ispatlaması

21. yüzyıl da allah ın varlığı ile ilgili elde kalan tek donedir. bana kalırsa kuran muhammed in varlığını ispatlar. bunun dışında bir hükmü yoktur. kuran ın kendisini de mucize olarak gösterir bu düşünceye sahip insanlar. başarı oranı %1 den daha az olan bir ameliyattan sonra hayatta kalan bir çocuk , 10.000 feet yükseklikten düşen bir uçaktan sağlam çıkmayı başarabilmiş bir insan, mucizeye örnek olarak gösterilebilir. bu kelime 0 a yakın olasılıkların gerçekleşmesi durumunu içine alır. bu mantık çerçevesinde; kutsal kitabın neyinin mucize olduğunu, bize nasıl da ulaşamadığımız bilgiler verdiğini anlayamıyorum. bir kere bu kitabın tarihçesine bakalım, kendisinden önce gelen, on sayfa ile başlayan ve insanoğlunun yaşamışlığı arttıkça sayfa sayısını yükselten metinlerin bir devamıdır. içeriği hiç bir şekilde küçük değişiklikler dışında bu metinlerden bağımsız değildir. incil de elmayı yedirten konuşan yılan en nihayetinde kuran da da vardır.sıfırdan yaratılmış ve insanlara hayatın sırrını veren bir kitap değildir. böyle de ben mi göremiyorum? sanmam. kuran dan zorla bir mucize yaratmak gerekirse eğer o da arkasından koşan milyonlar ve uğruna dökülen kandır. gerçekten hiç bir yazar bir kitapla bunu başaramaz.