entry'ler (13)

muş varto ilçesi pkk hpg denetiminde propagandası

Buyrun sayın amına koyduğum klavye delikanlıları vartoya gidip pkk ile savaşın.Yiyin birbirinizi

uludağ sözlük komünist yazarlar birliği

Titre moderasyon ukyb geliyor.Sözlüqe piroz be

siyaset değil öner

Başlık tam olmadı ama sağlık olsun . Yazdıklarımı üşenmeyip okumanızı rica edicem hiç değilse bi görüş tanırsınız.

Halka türlü vaatler sunan ve güç kazandığında bu vaatleri yerine getirmeyen, yetim hakkının yiyen, kendi geleceği için askerin, polisin ve halkın canını umursamayan düzen partilerini yalnız bırakın. Mecliste verilen önergelerin %90 ı sonuçlandırılmamıştır. Son beş yılda emekliye ve memura %3 milletvekillerine %45 zam yapılmıştır. Terör konuları ve toplumsal konular mecliste konuşulduğunda boş olan meclis nedense milletvekili maaşının görüşüldüğü zaman hınca hınç doluyor. Böyle insanlardan halkın sorunlarının giderilmesini beklemek doğru mudur sizce? Türkiye gençliği işçinin, köylünün,hak hukuk arayan herkesin yanında mücadeleye başlamalıdır. Kapitalist partilerin gençlik kollarında zaman harcamak ve "banane ne olursa olsun umrumda değil" gibi gerizekalıca bir düşünceye düşmek yanlıştır.DÜZEN PARTiLERiNi YALNIZ BIRAKIN!

sözlük yazarlarının en sevdiği özellikleri

valla dostlar tanrı sizi inandırsın güzel mey çalarım.

bir insanı fakir gösteren özellikler

Koyayım parasına be sözlük. En büyük fakirlik sevgisizlik ve fakirliktir.

insanın her gün yaptığı en iyi şey

Malumunuz bugünlerde mümkünse duş almak olsun lutfen.

ilk buluşmaya bmw x5 ile gelen kız

Olmayan arabanın tamirde olduğunu söyleme zorunluluğu hissettiğin olaydır.

ya fahriye evcen gibi görün ya da onun gibi ol

Bunu daha çok açarsak Fahriye Evcen'in felsefesini buluruz.
Ya Türkan Şoray gibi görün ya da onun gibi ol..

eski sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

"Ya sen varya hayvanın tekisin" ardından kulağı çınlatcak derecede bi tokat inerdi suratıma. Ve bir ilişki daha biterdi böylece

müftünün kadın kuran kursu hocası ile basılması

Buna denilecek tek şey vardır sevgili dostlar. TRUE LOVE

sözlük yazarlarının playlisti

Sevgili müzik sever yazarlar az özünüze dönün ulan!
Açın bi Hasret Gültekin , Neşet Ertaş , Erdal Erzincan dinleyin

müzikle ilgilenen insanlar

Kendimden ve çevremdeki müzisyen arkadaşlarımdan biliyorum acayip asosyaliz. Hatırlarım bi gün 5 can dostum ile birlikte hadi bir şeyler çalalım diye girdiğimiz bi stüdyodan 1 gün boyunca kalmıştık...

piyano çalmayı öğrenmek vs gitar çalmayı öğrenmek

Konservatuara hazırlandığım şu aralar ciddiye alınacak bi entry giriyorum sevgili sözlük severler. Malum bölüm müzik olunca yetenek sınavı nedeniyle piyano ile tanıştım. Piyano kesinlikle ama kesinlikle gitar çalmaktan zor değil. Piyanoda tek geliştirebileceğiniz nokta notalara biraz daha hissederek (duygulu) basmak. Hangisi daha zor derseniz mey derim. Mey hakikaten zor arkadaşlar.