bugün

entry'ler (15)

hem zeki hem güzel hem sadık hem fedakar kız

Ya birde solcu olsaydı sankim işime yarardı; ama gerçi zeki ise muhtemelen solcudur.

solcu kızla gönül eğlendirip dindar kızla evlenmek

Muhtemelen kıçı açık yatan bir arkadaşının sana içki masasında uydurdugu bir geyik.

yürü be kim tutar seni

Muhtemelen birisini hain planlarımıza alet etmek istedigimizde söylemiş oldugumuz gaz cümlesi...

kendinden büyük erkeklerle çıkan kızlar

Nerdeyse hepinizin saçmladıgı bir durumdur.insandan bahsederken önce düşüneceksin herkesin ayrı dünya görüşleri ve beklentileri vardır.Mutlulugun kiminle nerde yakalanacagının hiç bir garantisi yoktur.Ve olgun birikimli bir erkegin yaşça küçük kızı çok daha fazla etkilemesi gayet dogaldır.(tabiki burda reşit bir kızla girilen bir ilişikiden bahsediyorum).ilişikilerde yaşı ,dini,dili,ırkı kıstas almanın çok yanlış bir önerme oldugunu düşünüyorum.

lise birde doğurduğu bebeği çöpe atan kız

Eeeeee 6 yaşındaki çocuk her bilgiye saniyesinde ulaşırsa illaki bunun bir geri dönüşümü olacaktır.Kız zanettiki bir tıkla çocukda gidecek.

kadınlardaki adam olsun yeter geyiği

Niyeyse hep biz erkeklerden beklenen ,içi her türlü istekle doldurulabilcek (arkadaşların çogu çok çok ama masum isteklerden bahsediyor)ben merkeziyetci kadınların bitmez tükenmez beklentileri.Bir zahmet beklentilerinizi belirlerken kendiniz nesiniz önce bir zahmet ona bakın.

doğuya gittikçe kız güzelliğinin yok olması

Muhtemelen dogulu kızlarının ısrarla karşı çıkacagı bir önerme.Ama ama bakın ben çok güzelim diyecektir.Ruhun güzel kızım ama sen 5 para etmessin.

arkadaşına ders çalışmaya gitmek

Muhtemelen ders harici her haltın yapıldıgı eylemdir.Enterasandır ki ebebeynler her defasında yerler.

erkeğin aldatıldığını anlaması için yollar

Dolapdan ses gelirse net bir şekilde anlaşılacak bir durumdur.

eğer allah gerçekten varsa gelip beni çarpsın

Farkındalık yaratmaya çalışan , ben burdayım benle ilgilenin diye için için bagıran küçük beyinli bir ergenin dışa vurumu.Muhtemelen 5 dakika sonra için için tövbe ediyordur ,bir köşede...

sınavdan 100 bekleyip 40 almak

Günlerden 1 nisandır hoca şaka yapmıştır.

asla aşık olunmaması gereken kız modeli

Evliyeken aşık oldugunuz her kız bu kategoriye girer...

ilk aşkın anlamı

ilk aşk muhtemelen acemeliginizi doruklarında oldugunuz ve gözünüzün hiç bir şeyi görmedigi en zayıf durumunuzdur.Ama unutulmamalı sizin ilk aşkınız onun ilk aşkı muhtemel degildir...Bol bol kulanılır ve zamanı gelince tozlu raflarda yerinizi alırsınız.

ateist dünyasının en önemli buluşu

Aslında kabul edin veya etmeyin her insan özünde bir miktar ateizm taşır ;isyan anlarınızı hatırlayın ve en büyük buluşları muhtemelen "ya varsa" gibi "ya yoksa" yı ortaya koymalarıdır ki biadı ortadan kaldırıp düşünmeye sevk eder.

sevgiliyi arkadaşının telefonundan işletmek

Ve bazen kız arkadaşınızın motor oldugunu ögrenip kramplar geçirirsiniz...