bugün

erkek adamı çok yıpratır.. hele bi de kızın sevgilisi varsa arkadaşlığınızı kesme kararı almanız çok doğru olur.
ilk günler heyecanlıdır. sonrası kız tarafından biz neyiz sorusuyla erkeğin kafasını kurcalayan durumdur.
(bkz: fuck badi)
ya böyle karşılıklı nefret, kızgınlık vardır.
hele bir de kibir varsa of zor be...
takılmaktır o.
çok para yedirilmemesi gereken dönem. sevgili olmayı bekleyin sonra yedirin paranızı.
aslında sadece karşı cinsle dost olmaktır.
karşı tarafın sizin duygularınızdan emin olmadığı için böyle saçma ve uzun bi tanımlamaya girmiş olmasıdır.
en güzel ilişki türüdür. kıskançlık yok, baskı yok, çok hafif bir sahiplenme var. kraldır o kral.
en bi güzel olan zamandır iki kişi arasında. onun heyecanı başkadır.
yiyişek mi pampa moduna ramak kaladır.
güzel bir gün geçirdikten sonra ''şimdi biz ne olduk?'' mesajının atıldığı günlere denk gelen zamanlardır. midede kelebeklerin en yoğun olarak yaşadığı dönemdir.
içinde olduğum durumdur. mükemmel ötesidir iki tarafta çok iyi dost olmuşlardır kıskançlık yok,hesap sorma yok,mecburiyet yoktur. bazen biz neyiz nereye gidiyoruz sorusu akla gelse bile bir mesaj konuşma herşeyi unutturur.
(bkz: dost)
bir öpüşmeyle her şeyin mahvolması muhtemeldir.
belki de en kıyak zaman dilimidir. içinizde hep belki de diye başlayan bir his vardır. ama eğer çatışırsanız belki de sevgilinizle yaptığınız kavgalardan daha çok koyar. hiç başlayamayacak bir şeyi bitirmenin hüznü kaplar insanın içini.ona söylemeyi planladığınız her şey uçup gider. acıtır.
Benim genelde olusturdugum tavirdir. bu hoppalik olarak gorunsede o evre her zaman guzeldir. Hayatimda hep olsun istedigim icinde ayni kisiyle pek yapamam, hep daha fazlasini isterler. Halbuki biriyle iliski sorgulamadan bir seyler icip ayrilmak ve bi sure sonra mecburiyetten degil icten gelen duyguyla aramaktir isin zevkli yani. Ben bunu severim bunu yaparim. Beni sevmeden once iki kere dusunun, tabii dusunmeye vaktiniz olursa. Opuyorum, muuaah.
göttür. tam bir göt.
en güzel safha alttan alttan hoşlanırsın seversin sahiplenirsin ama sevgili moduna geçince bütün büyü bozulur hiç bişey eskisi gibi olmaz.
fuck buddy işte.

niye kıvırıyon iki saat adı var onun fuck buddy fuck.
iki ucu boklu deynek.
kısaca 'araform'dur. yani öyleymiş. ben de bilmiyordum. oturduk konuştuk. çok iyi anlaşıyoruz, eğleniyoruz, birbirimizden hoşlanıyoruz ama sevgili olarak anlaşamayız dedik. öyle de kaldı, hatta bu konuşmadan sonra aramız kötüleşti. neden, ben de anlamadım*. aradım sordum, neden böyle mesafeli davranıyorsun, tavrın değişti dedim. yok, sana öyle geliyor, alınacak yer aramışsın dedi. anlam veremedim, hala daha veremiyorum. ama çok feci koyuyor bu tavrı. beni sevmesini istiyorum, hiç vazgeçmemesini sevmekten. arkadaş olarak da devam edebiliriz bu ilişkiye, yani öyle olmalı bence. kuul takılmaya da çalışıyorum ama, her an telefona sarılabilirim bu kafayla*. tutuyorum kendimi, aramıyorum, karşılaştığımızda yavşamıyorum*. bakalım ilerdeki günler ne getirecek. ama şuna inanıyorum ki sözlük, hayatta hiçbirşeyi ertelememek lazım. ne hissediyorsan söylemek, içinden ne geliyorsa yapmak lazım ki, sonra hiçbir pişmanlık duyma. lan bu içimde kaldı ha, keşke yapsaydım/söyleseydim deme. sonucu iyi veya kötü, farketmez. ama bir sonuç var sonuçta, bir netlik var. ona göre de hayatını şekillendiriyorsun, muallakta kalmak her zaman kötüdür, ve acıtır. laf lafı açtı, uzatmayayım.
gelişmelerle karşınızda olmak dileğiyle.*
günümüzdeki yeni yetmelerin kanka ayağa yapıp hafiften flörtleşme olayıdır.ilerki yaşlarda aynı kişiyle sadece cinselliği yaşayıp takılcaklardır.
iki ayrı kavram arasında sıkışıp kalmaktır. kişiyi kendisiyle çatıştırır.
En güzel dönemdir böyle hoş görüyü sevgililikte görürüm sanırsın ama fark edersin ki gerçek yüzünü göstermemiş . . .