bugün

entry'ler (12)

matematiğin en zevkli konuları

Matematiğim en son lise 1'de 1'den yüksek gelmişti, konuya çok yabancıyım.

4 yaşındaki intihar girişimim

Hastayım, öksürükler bilmem ne derken şuruplarla iyileştirilmeye çalışıyoruz.
O zamanlar dahiliğimin tavan yaptığı zamanlar tabii.
Sen git mutfaktaki dolabın çekmecelerini merdiven gibi ayarla ve tezgaha çık,
oradan dolabın üst tarafına ulaş ve yarısı dolu şurup şişesini alıp kafaya dik...

2 saat boyunca uyanamam sonucu annem halaoğullarını çağırır ve tekme tokat döve döve zorla uyandırırlar ve kendime gelirim.

Not: Beyler şurup harbi çok güzeldi lan

başı kapalı kızın erkekle el ele dolaşması

Yanındaki nikahlı eşi olduğu sürece sıkıntı yok.

selfie çekerken denize düşen kadın

Ankara'dan deniz manzaralı fotoğraf için denizi kadraja almaya çalışan kadın.

kızları kağıt mendil gibi kullanıp atan erkek

''zamanında babasının mendilinden yanlışlıkla fırlayan veled-i zina'dır.

8 yıllık lise aşkı

Evet beyler direk konuya giriyorum.

Yıl 2008 lise 2'deyim ve ergenliğimin tavan yaptığı zamanlar. Okulun ilk günü, yeni gelen çömezlere uzaktan uzaktan bakıyoruz ve gözlerimin içine bir kız ilişti. Haliyle ilk gün ve tanıdığı kimse yok, hiç unutmuyorum üzerinde sarı bir tişört ve altında gri eşofman tek başına Türk bayrağının dibinde ayakta dikiliyor. Hep deriz ya işte bu kız...

Çok geçmeden araya tanıdık kız arkadaş filan sokup bir şekilde mesajla ulaştım. Yaklaşık 8 yıllık tanışıklığımızın ilk mesajıydı. Her neyse konuştuk, tanıştık lise 2'nin yazında sevgili olduk. Lise 3 beraber geçti gitti ve Lise 4'ün nisan ayına kadar sevgili kaldık. O zaman aramızda görüş farkı vardı. Onun ilerisi için düşündükleriyle benimkiler çatışıyordu ve ip inceldiği yerden koptu.(Nerden bilebilirdim ki o ayrılık aslında sadece fiilde gerçekleşen bir şeydi.)

YGS'den önce ayrıldık ve bitmişti, ben koskoca bir eşeklik edip lise sonda çömez bir sevgili yaptım okulum bitene kadar onunla takıldım ve bu kızın gözünün önünde...

Zaman geçti, benden bir sene sonra da bu mezun oldu. O senenin yazında tekrar konuşup sevgili olduk ama üniverseteye giderken uzak kalacağımız için tekrar bitti.

Üniversite hayatımız boyunca ya benim sevgilim oldu, ya onun sevgilisi oldu. ikimiz de aynı anda sevgilisiz olmadık. Ben üniversiteyi uzattım 5. senemdeyim ve o okulunu bitirip öğretmen oldu. Ben sevgilimden ayrılalı 1,5 ay kadar oldu ve onun devam eden 2 yıllık ilişkisi vardı. Hatta adam buna evlilik teklif etti ve ben bunu instada gördüm. insan ne kadar birbirinden ayrı da olsa içinde bi burukluk oluyor ve kötü hissediyor. Artık birbirimize karşı ne olursa olsun bitmeyen aşk sanırım son buluyor dedim...

Geçen gece saat 2 civarı bir mesaj geldi. Ben bu kıza hayatında her ne olursa olsun bana haber ver demiştim. Bana gelen mesaj -Biz ayrıldık, haber ver demiştin onu haber vermek istedim-

Şimdi ise beyler ben bu kızla ne zaman ara verdikten sonra tekrar konuşsam yepyeni bir insanla tanışıp konuşuyormuşum gibi hissediyorum. Anlıyorum ki, ben bu kızı asla hayatımdan çıkaramayacağım. Biz şimdi tekrar konuşmaya başladık ama o hiç tekrar birlikte olabilme taraftarı değil. Anlayacağınız çok çaresizim.

Beni dinlediğiniz için teşekkürü borç bilirim, saygılar.

eşyasını beğendiğinde satayım sana kanka diyen tip

belki paraya ihtiyacı vardır, hor görmeyin. :/

pisuvar metalinde pipiyi görmek

çok yalancıdır, gerçeğini asla yansıtmaz.

dizilerden dilimize pelesenk olmuş sözler

'' hemen bana burda ne olduğunu açıkla. ''

hayattan ne öğrendim

Bir insanın yüzünü zor zamanda görüldüğünü öğrendim.

fobisi olan yazarlar

Yalnızlık korkusu var, kalabalığı her zaman sevmişimdir fakat gürültü olmayacak.

inşirah suresi

Allah razı olsun kardeşim, bilgilendirdin.