bugün

entry'ler (13)

sevgiliyle izlenilmesi tavsiye edilen filmler

" Unutma beni "

bir ay boyunca evden çıkmadan ders çalışmak

En çok özendiğim öğrenci türüdür. Darısı başıma.

tipik anne lafları

Eve gidince hesaplaşırız!
Anneyle böyle konuşmaya utanmıyormusun sen?
Iyiki doğurmuşum seni.

uludağ sözlük le ilgili sık sorulan sorular

Nesil atlama diye birşey var mı? Eğer varsa nasıl nesil atlanır örneğin profilimde dokuzuncu nesil olarak görünüyorum, bu ilerde degişir mi? Değiştirmek için neler yapmalıyım?

ben bu yazıyı 16 yaşındaki halime yazdım

Senden çok utanıyorum aslında ama bugün sahip olduğum özgüvenimi, başarılarımı, huzuru sen varken yaptığım hatalar sayesinde kazandım. Bana insanların belkide bir daha göremeyeceğim yüzlerini gösterdin. Herkese güvenmemem gerektiğinide yakında sayende öğrenicem. Vazgeçmeyi, unutmayı öğrenicem. En önemliside 16 yaşım, şuan hepsinden aldığım dersler sayesinde varım ama ben yinede seni sevemiyorum.

gelecekteki sevgiliye not

Bak sen yokken hatalar yapıyorum, bombok şeyler yaşıyorum, genelde mutluyum ama öyle bir an geliyor ki yanımda olmadığın için şu hiç bi halta yaramayan, sadece yaşamak zorunda olduğum koduğumun hayatından sıkılıyorum. Çok şey istiyorum biliyorum ama doğru yerde, doğru zamanda ve doğru kişi olarak çık karşıma.

erkekleri kızların gözünde bitiren olaylar

Saçmalaması, iki kelimeyi bir araya getirememesi, aşırı derecede asosyal olması.

kız sevgiliye doğum gününde alınabilecek hediyeler

Resimli t-shirt kesinlikle bayılır klasik olsada, çok kalıcı.

dizilerden hayatımıza giren replikler

" Sen beni vur ismail, sen beni vur o kıymet bilmezleri baş tacı et " - Hayat devam ediyor' dan.

çocukken yenen abuk sabuk şeyler

Kağıt helva, ülker halley, choko crem, elmalı şeker, pamukp şeker, meybuz vs.

en iyi çizgi filmler

" Cedric " , " Casper" , " The smurff " , " Bugs Bunny " , " Heidi " ...

en yakındaki kitabın son cümlesi

Ve vitrindeki kadınların üzerine... Katran karası koyuluğunda!

sabah aynaya bakarken akıldan geçenler

Her şerde bi " hıyar " ya vardır yada kesin vardır..