bugün

entry'ler (11)

el nusra nın türkler için pkk ile savaşması

hem pkk hem el nusranın dış güçlerle bağlantısı vardır. ama şuan pkk bizim için daha büyük tehlike. ondan kurtulmak için yapılabilcek anlaşma.

el nusra nın terörist pkk yı sikertmesi

bazı kürtçüleri komunistleri rahatsız eden sikertmedir.

el nusra nın terörist pkk yı sikertmesi

helal olsun dedirten sikertmedir. bi taraftan nusra diğer taraftan biz dğer taraftan iran çakalım şunlara *

türk genelevinde türklerden intikam alan kürt

kadınların bıyıklarından ırklarının ne olduğunu anlamıştır herhalde ehüeheh .

fatih

benim ismimdir. gerçekten güzeldir. her ne kadar dalga geçilmek için -oş -ma ekleri gelsede

izakson

şansal büyükaya göre kasımpaşasporun kalecisi. müthişşş

islam düşmanlarının en büyük çelişkisi

bunların çoğu marksist komonisttir. islamı eleştirmek için sürekli (sözde) şeriat ülkelerinde olan katliamlardan bahseder ve islam katliam demektir der! biz stalin leninde katliam yaptı diyince 'orayı karıştırma stalin demek komonizm demek değil pis faşist!' derler. lenin ve maodan bahsetmiyorum bile

semih kaya

aklı fikli kalecide olan stoperdir. yahu bi ileriye bak. gerçekten çok gerici

doğudaki nüfus artışını cahillikten sanan mal

vatansever türklerin buna karşı karşı atak yapması lazım. sevmem etmem ama rtenin en az 3 çocuk emrine! katılıyorum. kemalistlerde yaf sanane hiç yapmıcam .s tribine girceğine doğudaki durumu görüp 3 çocuk işlemlerine başlamalıdır

güntekin onay ın yorumcu olduğu ülke

güntekin pozisyon zenginliği içinde yüzen gs ile ilgili nerdeyse pozisyn bulmadı dedi. yani gs şansa bala alıo agaya getirio olayı

teröristleri sevmeyince faşist olmak

böylelerine göre kürtler yapınca devrim türkler yapınca faşist harekat, işgal ve soykırım olur.