bugün

entry'ler (10)

kudüs

tamamını okumanızı tavsiye ederim.http://www.bura.org.tr/haberler/haberoku.asp?hid=24

tuvalette yapılan işler

şu an yaptığım gibi laptopu yanına alıp entry girmek.

ayrılığın hediyesi

artık sigarayı üç pakete çıkardım günde,olsun gözüm olsun,ne olacaksa olsun!cümlesini duyan bünye otomatik olarak sigaraya ihtiyaç duyar.

erkeklerin adet görmesi durumunda olabilecekler

"bi malbuş versene"nin "bi peduş versene" gibisinden farklı versiyonları türeyebilir.

düşük öss puanlı bölüme yerleşip sevinenler

Kimi zaman şanslı olduklarını düşündüğüm insanlardır.Bir elektronik mühendisliği öğrencisi olarak tatillerde işe giderek babama yardım ediyorum.dükkana gelen müşteri kesiminin şanslı olan kısmı ilkokulu bitirenlerden oluşuyor.tabi her gelen soruyor senin okul nasıl gidiyor genç diye.ben de söylüyorum işte kalan dersler var ama uğraşıyoruz işte vs.vs.çoğunluğun tepkisi aynı oluyor:"boşver okulu bırak gel babanın işini yap bak okuyanların hepsi işsiz hem onlar senin gibi tembel de değillerdi 4 yılda bitirip geldiler yine de işsiz kaldılar artık üni okumak da boşa(nasihatların tercüme edilmiş hali)"tarzında bir yığın nasihat.ve malesef her defasında babam da işkilleniyor ve ulan ben bunu boşuna mı okutuyorum acaba ve o kadar parayı boşa mı akıtıyorum gibisinden düşüncelere kapılıyor.Ben artık ünide okuyorum deyince boşa vakit harcıyor muamelesi görmekten ve durumu açıklamaktan sıkıldım.ya dandik bölümler ünilerde olmasın ya da adam gibi bölümler üni üstü bişey olsun diyorum.

sultana

Dünyanın en kötü rapçi bozuntusu ne olduğunu çözemediğim bişeyidir zannımca.Kliplerinde o kötü sesine ve dandik şarkı sözlerine güzelliği bile çare olamamıştır.

analiz

ayak yürür-atar yürek, zaman çatar gömer kürek ve her bilek düşer yere sözleriyle ölümü hatırlatan şarkı.

en çok özlenen fenerbahçeli futbolcular

Pierre van hooijdonk ve ümit özat özlenesidir.

bir karabasan olarak saba tümer

sağ gözünün bi garip olması dolayısıyla ekranda sağ gözü görünmeyecek şekilde oturması da cabası. (bkz: 24 saat seğiren göz)

bıyıklarını aldırmamış kadınlar

üniversitelerin elektronik mühendisliği bölümünde bolca bulunur.hatta favorili olanları da vardır.makina mühendisliğine geçildiğinde bunlara ek olarak kol ve el kıllılığı karşımıza çıkar.bu kişiler mühendislik okumuyorsa ya tcdd'de jeton satarlar;ya da devlet bankalarında veznedar olurlar.