bugün

entry'ler (25)

odasında ölü bulunan 20 yaşındaki genç kız

Kendisi benim sınıf arkadaşım olmaktaydı, evet sizinde dediğiniz gibi çok güzel kız yalnız sizin bilmediğiniz daha güzel bir yanı vardı oda karekteri hayatım boyunca gördüğüm en ağırbaşlı, en hanımhanımcık kendinden emin etrafında sinek dolandırmayan bi kızdı, yani hep şaşırıyordum bi insan hem bu kadar güzel hemde nasıl bu kadar düzgün olabilir diye onun gibisi bilmiyorum belki vardır ama benim karşıma bir daha çıkmaz heralde sanki kendi kanımdan canımdan birisi vefat etmiş gibi hissediyorum, Allah taksiratını affetsin, Mekanı Cennet Olsun

camgöz köpekbalığı

boyları 5 ila 15 arası değişen omurgasızlar ve sürü halindeki küçük balıkları yiyerek beslenirler.
saldırgan bir köpekbalığı cinsi değildir.

iş sözleşmesine aşk yasağı koyulması

saçmalıktan başka birşey değildir.
(bkz: http://www.sacitaslan.com...uka-ask-yasagi_44510.html)

arda nın f bahçe ye transfer olacağı tahmini tarih

atletico madrid ile imzalanan sözleşme'deki özel madde'ye göre şu önümüzdeki 5 yıl imkansız olan transferdir.

14 ağustos 2011 real madrid fc barcelona maçı

ispanya Süper Kupası maçıdır
Real Madrid evinde oynadığı mücadelede 2-2 berabere kalarak taraftarlarını üzmüştür.
Maçın rövanş'ı 17.08.2011 tarihin'de Nou Camp'da oynanacaktır.

öldüresiye sevmek

efendim bu olay halk tabirinde, işin bokunu çıkarmakdır.

cem yılmaz ın mason olma ihtimali

ayrıca şunu belirtmek isterim ki; zeki alasya'da bir mason'dur ama müslüman'dır.
Masonlarla ilgili söylenen çok şey şehir efsanesidir. Çoğu insan kötülemek istediği kişi hakkında kötüleyecek bir şey bulamadığı zaman, mason damgasını vurur.

yıldız asyalı

Hayat bilgisi dizisinden tanıdığım, oyunculuğu pek güzel olmasada keman konusunda gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum.

tanimadigin bir kizin merhaba seviselim mi demesi

rüya veya hayal olarak tabir ettiğimiz olaydır heyacan yapmaya gerek yoktur.

mağlup olmak ve galip gelmek

aslında şerefinle kazanmak kadar yine şerefinle kaybetmeyide bilmek lazım asıl erdem oradadır.
güzelde bir laf vardır; galiptir bu yolda mağlup.

uyuyan karınca görememek

uyumayı geç olduğu yerde 1 dakika duran karınca göremedim, hatta geçenlerde evde gezinen 2 tane karıncaya o küçücük bacaklarınız hiç mi yorulmaz, yaradan rabbim ne güzel yaratmış sizi diye karıncayla konuşmuşluğumda olmuştur.

cocugunu meslek lisesine gonderen utanmaz ebeveyn

meslek lisesi derken? ticaret mi? sağlık mı? turizm mi? bi başlık açarken düşünüp açın.

mustafa kemal atatürk ü sevmemek

Kesinlikle muhattap olmaya dayanamıyacağım insandır, Allah'tan etrafımda böyle bir insan yok.

dünya üzerindeki en tehlikeli canlı

bir araştırmaya göre sivrisinek'tir efendim,
Günümüzde bile her 12 saniyede bir kişi sivrisineklerden kaynaklanan sebeplerle hayatını kaybediyor.

başkasının avukatlığını yapan avukat olmayan lavuk

maydonoz veya sazan olarak'da diye hitap ettiğimiz kişidir, tamamen gereksiz bir insandır.

uyuyamama nedenleri

aşıktır ve heyacanlıdır, hayal kurmaktan uyuyamıyordur.

parasız saadet

ismi saadet olanlar için kullanılacak bir cümledir.

wow oynayan sevgiliyi terk etmek

alınmış en iyi karardır.
Bir söz vardır bir erkek senin için oyun bırakıyorsa hiç vakit kaybetme onunla evlen.

erkeklere sinir krizi geçirten olaylar

sevgilinin telefondan diğer kızların numarasını silmesi,
internet'in kesilmesi,
arkadaşınla pes oynarken rahatsız edilmek.

halı sahadaki taç çizgisi

çizilse bile kullanılmayacak olan çizgidir.