bugün

entry'ler (45)

yemek kötü diye bok yedirmek

bkz: silivride faşist hukuk, haburda liboş hukuk, denizfenerinde işlemez hukuk

yemek kötü diye bok yedirmek

Evet, akepe hükümetinin halkı için takındığı minval.. tamam 12 eylül anayasasını tavsip etmiyoruz ancak bu yapılan anayasayada evet dememiz mümkün değil, toplumsal mutabakat sağlanamadan tek bir zümreye ait olan bir metni kabul etmek doğru değildir. ne zaman ki üniversitelerden, stk'lardan hukukçukardan prof'lardan, mhp'den chp'den vs toplumun yapı taşlarını oluşturan kurumlar oturur bir anayasa hazırlar o zaman elbette herkez onaylar. yani arkadaşlar yemek kötü diye bok yemek zorunda değiliz (çokafedersiniz.)

ygs de kek meyve suyu ve açılım kitabı dağıtılması

dilenci milletimiz sever bu tür şeyleri... durmak yok yola devam... süpersin AkePe

sözlükçülerin blog adresleri

http://www.aofadalet.com

aofadalet com

dersler nasıl bu arada.._?

16 kasım 2009 metrobüs zammı

akepeye oy verenler düşünsün.

ahmet türk ün soyadının türk olması

aslında kürt'tür ama kabul edilmediği için türk yapmışlar vakt-i zamanında

aofadalet com

cevap anahtarı niteliğinde ders notları olduğunu ileri süren site, denemek lazım..

kırk yıllık peynirciyim böyle kaşar görmedim

(bkz: kırk yıllık yoğurtçuyum böyle kase görmedim)

recep tayyip erdoğan ın vefat etmesi

ülkem satılmış, ekonomik 'sevr' imzalanmış..

86 yıl olmuş kurulalı, böyle devir görmemiş bu ülke, parsellenmiş, karış karış satılmış. peşkeş çekilmiş, din-iman-allah kur'an diyerek sinsi sinsi gerçekleştirilmiş her plan.

tayyip erdoğan'ın ölmesi onun kurtuluşu olur, canını alacak başka taraflar var.. hesap vereceği bir sürü konu var..

merdana mına

mükemmel bir zazaca şarkı *

adsl modeminin ışıkları

bağlantı olmadığı zaman insanı paranoyak yapan ışıklardır.

aşağı eğlence

hoştur, güzeldir, güvenlidir, sevyelidir.

atatürk ilke ve inkılapları ordan burdan aşırmadır

hakkatten akşam akşam gülme krizine girdiğim bir entry..

tamamen bilgiden-bilimden uzak bir entry..

mühim olan onun üretmiş, icad etmiş olması değil güzel kardeşim mühim olan uygulamak, hayata geçirmek.

şimdi sen inklapçılığı atatürk'ün mü icad ettiğini düşünüyorsun ?

halkçılığı atatürk ben mi buldum diyor da sen aşırmış diyorsun?

gülüyorum keşke girmeseydim entrye ciddi bişi sandım..

şehit aileleriyle polis arasındaki arbede

ülkenin nasıl çar-çur edildiğinin göstergesidir. eskiden çapulcular taş atardı polisle çatışırdı, şimdilerde ise vatan savunmasında çocuklarını, ciğerlerini yitirmiş insanların nasıl ezildiğinin göstergesidir. kınıyorum..

babalar gibi satarım

millete ve tc devletine verilen en büyük zarar mantığı.. giden gidiyor ama olan millete oluyor.

atatürk diyor ki

Tam bağımsızlık ancak ekonomik bağımsızlıkla olur.. M.kemal Atatürk

(bkz: babalar gibi satarım)

yazarların kızlar hakkında tespitleri

çok iyi orgazm taklidi yaparlar... yanlışsam söyleyin ha..

mustafa kemal atatürk ü sevmeyen insan

normaldir, yemek yediği tabağa sıçan kişidir..

acilen istiklal mahkemelerinin kurulması

Dünyadaki devrim mahkemeleri içinde en adil hüküm verdiklerini ve yasalara en çok bağlı çalıştıklarını ve az kıyıcı olduklarını söyleyebileceğimiz istiklal Mahkemeleri, Türk Devrimi'ne , rejime karşı koymak isteyen her gerici ve olumsuz girişimi sert şekilde bastırmış, hiyanet-i vataniye, casusluk, karşıdevrimci ayaklanma, siyasi suikast gibi önemli davalar yanında eşkıya, şehir kabadayılığı, yolsuzluk ve rüşvet suçlarına karşı amansız bir çalışma göstermiştir.
istiklal Mahkemeleri, Ergün Aybars, 1975

istiklal mahkemeleri kurtuluş savaşında kurulmuştur. sağcı, solcu, faşist, komünistleri yargılamak için değildir.
(bkz: istiklal mahkemelerini 1980 lerde sanmak)