bugün

entry'ler (9)

bizi hala yenemediniz diyen fenerli

mabedlerine zarar gelen fenerlidir, gs dün akşam kadıköy sendromunu piç etti.

güzel kızı öpüp uzaklaşmak

sağlıksız! yani şimdi kendi bacın olsa naparsın. haksızmıyım? hep böyle yaklaşan birileri vardır ya!

herkes sıçtığı halde sıçmanın ayıp olması

pek ağza alınacak laflardan değil, sözlük konusu olarak koyarsan, tabiki ayıptır ama bence doğal bir olay.

kürtçe nin seçmeli ders olarak okutulması

eğer ortada dil namına bir şey olsaydı, bu zenginliği bir türk milliyetçisi olaraktan bile paylaşmak isterdim ama ne ortada dil var nede bir samimiyet. bölmek istiyorlar amk.

entel gözükmek için kemalist solcu ve dinsiz olmak

ülkendeki bütün sanatçıların öyle ergen ne yapsın, zaten kişiliğni koyacak yer aramakta, bence sigara ve alkol hatta uyuşturucu bile bu yolla kazanılmaktadır kanımca. örnek önemli anladın mı?

ateistlerin yaşama amacı

onlara gıpta ile bakıyorum. size hakaret edenler tabi ki olacaktır lakin ben sizi çok cesur buluyorum. benimde bildiğim birkaç şeyden ibaret tamam bizde küçüklüğümüzden beri proğramlandık diye inanıyoruz zira ilk duyduğumuz seslerden biridir allahü ekber sesi bebekliğimizde adımızı koyarken ezan okurlar. olmasın yoktur da gerçekten ama ya varsa!

üniversitelerdeki türbanlı popülasyonu

katılıyorum kafaya bakılmalı ama kullandığı aksesuarlardan bahsetmiyorum. e benim birsürü tanıdığım var böyle, bir yavşama görmedim.

zombi filmlerinin kürtlerden esinlenmiş olması

bende entry i görünce çaktım ki, aslında olabilir yahu. kesinlikle bölgedeki vatandaşlara yanlış bir söz söylemek istediğimden değil, lakin izmirliden daha zombiler.

rimi rimi rey dinleyerek kafayı çekmek

kafan güzelse, farketmez şarkının ne olduğu. yani ben üç tane bira veya iki duble rakı ile ajdardan klasikler albümünden bir şaheseri bile tabi plağını pikap'a koyup dinleyebilme yeteneğine sahibim.