bugün

süper final maçından sonra, kadıköy'de kupayı galatasaray'a veren fenerlinin, sebepsiz haykırışıdır. tek övünç kaynağınız bu mu lan ? diye sorulasıdır .
(bkz: biz 10 yıldır feneri sahasında yenemedik)
(bkz: siz 107 senedir sahamızda şampiyon olmadınız)
elinde kalanlarla mutluluk ve tatmin arayışı içerisindedir.

edit: doğrular bazılarının kanına dokunuyor anlaşılan...
sanki tek maçta şampiyon olan gs taraftarının 107 senedir sahamızda şampiyon olamadınız demesidir. geçen sene ilk stadında ilk eline verenin fenerbahçe olduğunu unutmuştur bu takım. biz o maçta şampiyonluğu pekiştirdik. ayrıca evet hala yenemediniz bizi.
doğru söyleyen fenerlidir.

kadıköy'de gs 10 yıldan fazladır galibiyet alamamıştır.
sahaya dalıp timsah yapan fenerli'dir.
iyi yine bazen biz sizi 6-0 yendik diye bagırıyorlar.
1. dünya savaşında almanlar yenilince neden bizim de yenilmiş sayıldığımızı da anlayamayan fenerlidir. ben uğraşamayacağım valla. gitsin araştırsın öğrensin.
bitmediler mübarek.

maçtan hemen sonra bi "looser" aradı. sanıyorum tebrik falan edecek, vatandaş bi başladı sallamaya böyle hakemin a. koyayım, şurasına koyayım burasına sokayım, lan diyorum ne hakemi neyin kafasındasın bi sakin ol. ama hala bizi yenemediniz diyor telefonu kapatmadan. laf sokuşturma derdinde.

neyse bi kaç saat sonra aklıma geldi bu. n'apıyodur şimdi acaba diye. annesine sordum; telini internetini kapadı yorganın altında salya sümük, ne olacak dedi.

artık gerçek bir kaybeden gibi tepkiler veriyordu. rahatlamıştık.
çık git bi timsah yürüyüşü yap denilesi fenerlidir.
mabedlerine zarar gelen fenerlidir, gs dün akşam kadıköy sendromunu piç etti.
ne diyem mahmut mu diyem fenerlidir.
(bkz: 21 yy da kadıköy de hiç yüzü gülmemiş über takım)
tamam ama peki öyleyse neden sesin titriyor neden bu kadar üzgün gözüküyorsun? diye sorulması gereken fenerlidir.
davranışları önceden tahmin edilebilen insan evladı.

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=28488815
Haklıdırlar. Bursaspor taraftarıyım ve maç boyunca götü zangır zangır titreyen, korktuğu her halinden belli olan galatasaray gördüm. Küçük ayrıntılar belirledi şampiyonu. Geçen sene bank asya ayarındaki takımlarla kıyasıya küme mücadelesi veren galatasaraylılar şimdi yiğit oldu. Fenerbahçe sizden çok daha büyük bir takım. Ki hiçbir istanbul takımını sevmem. Ama adamların %50 kapasitesi düşmüş sezon boyunca hırpalanmış takımına bile saniyeleri sayarak tutuşa tutuşa şampiyon oldunuz. Bu yadsınamaz. Sezar'ın hakki sezar'a..
güncel Önemli Başlıklar