bugün

entry'ler (10)

ahmet kaya dinlemeyen kişi

ahmet kaya gibi bi adama faşist diyolar gülmekten ölüyom şu anda . lan tamam o şarkıyı o konseri zorla yaptırdılar resmen adamın üstüne o kadar gelirlerse oda gider öyle yapar sonra üstüne gelen orospu çocukları pişman olmuşlar ahmet kaya yaşasaydı özür dilerdim diyo göt veren.

ahmet kaya dinlemeyen kişi

Türk Kürt kardeştir deyip bu ülkeyi böldürmem diye yemin edip sonra sikimtrak bi ödül töreninde kürtçe şarkı yapcam diyo ne var bunda ? ben kürdüm diyo yani kötü bişeyde değil adam kökenininmi inkar etsin eurovision denilen yarışmaya yahudi gönderirken okullarda ingilizce vs dersleri görürken bişey yok kürtçe deyince neden herkes cephe alır neyse konumuza dönelim adam kürtçe şarkı yapcam dedi diye sözde sanatçı ve televizyoncuların yaptıkları linç girişiminden sonra şarkıda ben P*çi özledim lafı geçiyo siz birisiyle kavga etseniz onun düşman olduğu kişiyle yakın olursunuz ahmet kayanın durumuda bu şekilde neyse bay

telefonda sessiz konuşabilme kabiliyeti

bazen gizli işler çeviriyolar sanıyorum .

oral yaparken sevgilisinin çükünü koparan sevgili

aç olan kız türüdür genelde yarak çevresinde yetişirler.

feysbukda gönderilen oyun davetleri

merakla baktığım bildirimlerde gördüğüm zaman feysbukdan soğutan şey.

yazarların okuduğu en müthiş kitap

Harold Lamb - Cengiz Han tavsiyee ederimm.

yıllar sonra aslında seni sevmiyordum diyen kadın

kadına şiddete hayır desekde, kadına şiddete teşvik eden kadındır.

türkiye nin ismindeki mantık hatası

bunu düşünenin amk yüz bin kere amk kardeşce yaşamak varken niye bu sikimtrak şeyi düşünsünler.

sözcü gazetesiyle sinek öldürmek

gazetdeki resimli haberlerdeki insanlara sakal bıyık çizseydin amk hem eğlenirdin.

çok konuşan kadın

çok konuşann kadının çene kasları baya bi gelişmiştir hemde baya bi.