bugün

Senden sonra her şey bana kötü görünüyor bir tanem. Hava iç açmıyor.. hiç güneş doğmuyor .
Ah be gitmeseydin. Ağzından çıkacak son bir elvedaya hasretim şu sıralar. Onu desen acı çeksem ama genede desen yani. son bir kez sesini duysam gitmeden önce son bir kez..

Ahh şu sıralar bütün şarkılar seni hatırlatıyor.
"aşk bu gece şehri terk etti" , "gül güzeli" daha nicesi..

Yeniden gelsen şu kapıdan yeniden güneş doğsa. insanlar şu dudaklarımdan doğacak tebessümü tekrar görseler.

Şu sıralar hep ağlamaklı bir hal aldım. Duygusal şarkılar dinleyip dinleyip seni düşünüyorum. Bu bana dahada acı verse de yapıyorum. Çünkü.. çünkü seni unutmak gibi bir niyetim yok. istemiyorum hep aklımda kal hep acı ver ama hiç yok olma. Adın bile bana acı olsa da sen yinede kaybolma.

Şu sıralar aşktan soğudum bre kadın. Senden sonra yani. Hiç istemediğim şeyi yapar oldum . Sevgisizlik, ruhsuzluk, duygusuzluk.. Bunların hepsi sanki beni esir aldı.

Gel gene benim cadım ol gel!

Yalnızlıktan korkuyorum artık. Saçlarından, nur yüzünden, güzel gözlerinden dahası senin sevginden ayrıldığımdan beri korkağın tekiyim. Yalnızlık sararken bedenimi en çok sensizlik acıtıyor şuramı.. Sol tarafımı..