bugün

şu anda siz burda iğrenç başlıklar açmaya devam ederken insanların öldüğü gerçeğidir.

ölümü hatırlamanızı tavsiye ederim.

yarın bi gün geberip gidince sana sevişmeyi sormayacaklar.
şu an doğan insanların olması kadar doğaldır. insanlar ölüyor diye intiharmı etmeliyiz dedirten gerçektir.
ölümü hatırla demişti oysa hiç unutmamıştım ki.

kuşkusuz doğrudur.
yani.. istersen.. insanlar oluyor, sevişiyor ve yeni insanlar oluşuyor..

(bkz: olur öyle)

hede: başlık düzeltilmiş ''ölen insanlar'' olmuş. yani.. istersen. insanlar ölüyor, sevişiyor ve yeni insanlar oluşuyor...
Suanda hirsizlik yapan insanlarin oldugu gercegi kadar gercektir.
sen burada saçma sapan vakit harcarken
sen kahkahalara boğulurken
sen uyurken
sen sevgilinle gezerken
sen annenin ya da babamın dizinin dibinde şefkatten boğulurken de insanlar ölüyordu!

sözde vicdan sahibi olduğunun göstergesidir bu.

üzülürsün, dua edersin ya da hiç bir şey yapamaz ağlarsın da bunu böyle insanların gözüne sokmak neden?

gösteriş meraklısı bir yazarın haykırışları sadece bunlar.

ölüm daha yeni icat olmuş yeni keşfedilmiş bir buluş değil? sen yeni mi kavradın?
doğru lan.

hadi ya sabaha ölürsek.

şu ahirette göte girecek entrylerimi sileyim bari amk. en azından oradan yırtarız. kuzenim yazmış ben görünce sildim derim.
Gereksiz hakikattir. Ne oldu şimdi yani? Ben doğanlara daha çok üzülüyorum. Dün tam da buna oturup üzüldüm hatta.
Şu anda yaşayan insanların olduğu gerçeğini değiştirmeyen gerçektir.
ya depresyonda olan ya da ergen olan bir kişinin haykırışı. biz bilmiyorduk sanki. dünya olarak eğlenmeyi, yaşamayı bırakalım mı? ne istiyorsun yani onu anlamakta zorlanıyorum.
şu anda sevişen insanların olması kadar doğaldır.
(bkz: Yok artık)
(bkz: gazze)
(bkz: insanlık dramı)
(bkz: şu anda doğan insanların olduğu gerçeği)
(bkz: denge)
hassiktir.
görsel
kan benim damar benim.
yarin bir gün geberip gidince sevişmeyi soracaklari için problem olmayan olay.
istatistiki olarak bir gözlem yapmak isterseniz;

http://www.shambles.net/worldclock/worldclock.swf

edik; üst taraftan yıl-ay-hafta- gün- ve tıkladığınız andan itibaren seçeneklerini yani "now" seçebilirsiniz sıyın yızırlır.