az önce aklıma takılan bi soru bu. hala da gitmiyor. yani ne bileyim belki de ben çok hassasım.
haklısınız. bazen ileri gidiyorum. ama inanın sizlere bi şeyler anlatmak için bu. yaa keşke böyle
bişey yapmasaydım. ama o zaman da suçluluk hissedecektim. çünkü biliyorum ki 300 küsür
yazar, 1000 küsür okurdan bir çok oğlanın saati şu an 4 buçuk sularını yaşıyor. oysa benim saatim
hala 2'lerde. sizce bunun bi anlamı yok mu? saatini yatarken ya da anında 1 saat ileri alan
erkeklerin kırık olduğunu kanıtlamıyor mu? asıl üzüldüğüm nokta ise fikirlere, tespitlere saygı
duyulmayıp, kalp kırılması. gerçekten de hoş bi durum değil bu.

ben sonuçta kimseye hakaret etmeden, küfür etmeden, doğru bildiğim şeyleri, tecrübelerimi
sizlerle paylaşıyorum. ama bunun sonunda dalga geçilmek, aşağılanmak gerçekten beni çok
üzüyor. hani karşılıklı tartışsak, fikir teatisi yapsak, brainstorming olayıyla birbirimize bi şeyler
versek alsak çok daha iyi olmaz mı? cidden iki günlük dünya. kalp kırmaya değmez. ve eğer
bilerek, isteyerek, tamamen götlüğüne siz oğlanları kırdıysam, özrün efendisi olur çeker giderim.
hatamı kabul edip. sonuçta beşerdir şaşar, albay'dır kayar yani, insanız hepimiz.
güncel Önemli Başlıklar