bugün

şu an yalnızım sözlük önce saate bak sonra oku...

saat şu an saatin sabah 06,54 ü ben bu saatte entry giriyorum niye giriyorum bilmiyorum sözlük karışık duygular içerisindeyim neyi neden yazdığımı bilmiyorum bursada hava hafiftrn aydınlanmak üzere arkadaşlara canım sıkılmıyor diyorum ama canım gerçekten çok sıkılıyor sözlük neyi anlatacağımı bilmiyorum rastgele girdim sözlüğe anımı anlatayım diye 4 bira içtim şu an kafam tam olarak yerinde değil ama girdim sözlüğe sözlük bu aralar tam bunalım takılıyorum sabaha kadar oturmalar akşama kadar yatmalr var bu aralar can sıkkın gönül durmaz, gönül durmaz da ne demek bilmiyorum işte sözlük gönül durmaz diyesim geldi şu an sarhoşluktan uykusuzluktan elim klavyeden kayıyor çok zor yazaıyorum ama bilmiyorum yinede yazıyorum kpss çalışıyorum bu aralar sözlük gelecek kaygısından muhasebe çalışıyorum bilanço gelir tablosu falan filan işte hayat çok sıkmıcı geliyor bu aralar neyse sözlük çok uykum geldi yatmak zorundayım söyle o modlara silmesinler seni şura 600 den fazla entrym var onların hatırına bu saçmalamamdan dolayı silmesinler seni kendine iyi bak sözlük bi şey anlatacaktım vazgeçtim sözlük kendine iyi bak sözlük allah belanı versin sözlük...
(bkz: bu işte bir yalnızlık var)
bulunduğu an içinde yalnız olan, yalnız kalan insan söylemi.

korkma, arkanda ben varım. *
(bkz: alkol tüm kötülüklerin anasıdır)
YALNIZIM AMA BU UZUN SÜRMEYECEK DENiLMEK iSTENEN CÜMLE.
agzima sicitilar lan, yalnizlik sorun degil allama kitabima, ben ezelden beridir yalniz yasamisim yalniz yasarim da, ne lan bu boyle olmaz guzelim, o ince parmalki ellerini sevdigim boyle olmaz. sictin lan agzima. gurur yapacaz falan simdi, of ya valla ben bunu istemiyordum...