bugün

dünyanın en güzel kızından bile bir gömlek üstte olan kızdır.
çirkin olduğuna aldırmayıp kendine göre güzel oluyor olabilir ama toplumun diğer kesimleri tarafından çirkin olarak tabir edilen kızdır.
Kompleksi olmayan fakat elbet yalnız kaldığında yada başını yastığa koyduğunda kendi üzüntüsünü yada sıkıntısını tek başına yaşayan insandır.
özgüveni olan kızdır...
dünyanın aldırmadığı kızdır.
biribirine zıt iki özelliği bünyesinde barındıran kızdır, hem çirkin hem güzel?

ya da yine ironi var ve ben yine sıçtım. yapmayın diyorum ama dinlemiyorlar. eksilesem mi acaba?
herkesin suratına gülüp arkasından konuştuğu kızdır.
icinin guzelligi disina yansimis kizdir. dis gorunusun cok sorun olmadigini anlamistir ayrica.
burada kendisine övgüler düzenlerin gördüklerinde suratına bakmayacakları kızdır.
çirkinliğe aldırsa da yapacak çok fazla bir şeyi olmayan kızdır. ancak şişmanlığa aldırsa iyi eder, zira zayıflama gibi bir şansı vardır.
eğer kusurlarının farkındaysa bunları kabullenmişse güzeldir, şahanedir, harikadır...ama yok bunların farkında olmadığı gibi aynı zamanda kibir yapmaktaysa kaçıp uzaklaşılasıdır.
Aslında çirkin değilsin sen. Çirkin görünmek istiyorsun. Güzelliği tarif için. *
aldırmıyormuş gibi görünse de içten içe bunu sorun eden kızdır, sadece etrafa belli etmiyordur.
durumuna cidden aldırmıyorsa (ki bunların sayısı parmakla sayılacak kadar azdır) nirvanaya ermiş kişidir.
sadece güzel kızlardan değil tüm insanlardan üstündür efenim. ne varki bu tip insalar genellikle "aldırmıyormuş" numarası yaparlar.
yine de siz belli etmeyin numarayı anladığınızı...