bugün

sisko dusmani erkeklerin dusuncesi.
Sağlıklı bir erkeğin haklı bir tercihi.
şişkoları sabun yapmalı.

(bkz: kilolu kızların kullanım alanları)
beyni olan her erkeğin kullanması gereken felsefedir. evet.
Desteklediğim görüş. Bedenine saygısı olmayan insanın size de saygısı olmaz.
sikko bir erkeginen beraber olacagima yalniz kalirim daha iyi diyen kiz tarafindan reddedilmis bir erkek beyani. zaa.
katılmadığım görüştür . aksine özellikle kış yaklaşırken beraber olmak isteyeceğim kızdır . çok seksi olabilirler isterlerse .
Tercih meselesidir .
bir kızda ilk baktığım ve aşık olmamı sağlayan özellikleri samimiyeti, güler yüzlülüğü vb. içsel özellikler. belki "at yalanı..." yazacak belki "ibne lan bu ehuehe." ya da "şişkodur kesin ondan böyle konuşuyor." , "sözlükten kız mı düşürecen len" diyeceksiniz ama gerçekten böyle.

çünkü o kadınla evlenirseniz kadınlık özellikleri menapoza, sizin bakışınıza göre güzelliği yaşlanana kadar sürer.

halbuki ebedi olan ruhtur. ve ruhuna aşık olunan insan "leyla" dır, ben bu yaşıma kadar kusurlu,çirkin bir "leyla" ne duydum ne de gördüm...
bilakis bütün "leyla" lar dünyanın en güzel kadını ve bütün "mecnun"lar dünyanın en yakışıklı erkeğidir.

ben kadına seks objesi olarak bakmıyorum. seksi amaç değil araç olarak görüyorum: çocuk sahibi olmak ve şart ise karşı cinsi mutlu etmek.

belki saf veya salağım ancak ben o sizin aşk dediğiniz şeye değil gerçekten "aşk" olan şeye inanıyorum ve yaşıyorum.

"yazdıklarının kilo fazlalığı ne ilgisi var lan." diyenler olur söyleyeyim:

işte sizin yarattığınız veya yıkılması için hiç uğraşmadığınız bu kafa yapısı yüzünden kilo problemi olan erkekler ve bilhassa kadınlar özgüven problemi yaşıyor, hayata kendini kapatıyor, bunalıma giriyor ve bu onun ömrü boyunca sürüyor.

eğer altın gibi bir kalbi ve güzel bir ruhu olsa bile bunu gösteremiyor, korkuyor.

yani fark etmeden insanların hayatlarını harcıyorsunuz.

gerçek aşka inanan ve yaşamayı umut edenlere sevgilerimle...

"leyla" veya "mecnun"unuzu bulmanız temennisi ile...
Aynen öyle eger bir rahatsızlığı olmamasına ragmen aşırı kiloluysa kendine onem göstermediği anlamina gelir ve kendine onem gostermeyen insan karsisindakine deger veremez.
görsel
insanların fiziki özellikleri ile dalga geçip, prim yapmaya çalışacağına azıcık duyarlı olsan ölür müsün be canım kardeşim?!
Sesinizi bunlara yükseltseniz, öfkenizi bunlara yönlendirseniz!
Bir değil, binlerceleri var!
Siz hala dış görünüşe takılıyorsanız çok büyük hata yapıyorsunuz. Bu ergensi düşünceden kurtulun çünkü sizi gerçekten sevebilecek insanın nasıl biri olabileceğini bilemezsiniz.