bugün

şirin baba'nın yaşına bakılınca şirine ile pek bir şey yapacak gibi görünmüyor. sporla ürüyorlar desek tüm şirinlerin güçlü şirin gibi çevik olması gerekiyor.

sonuç olarak tanım; herkesin yüzünde anlamamış o mal ifadenin belirmesine neden olan sorunsal.
bıktırmış olan geyiktir. yeter canım.
şirin baba ol dedi ve oldu değil, tabiki de şirinler hermafrodittir.
"Pokemon mu poketopundan çıkar poketopu mu pokemondan?" sorunsalıyla aynı kefeye konulması gereken olay.
Bölünerek çoğalmışlardır belki. Eşeysiz üreme.
herkes şirineye kaydı ne olacak.
şirin baba büyü yapmıştır.
görsel
bölünerek çoğalmış olabilirler. aralarında hiç gen çeşitliliği yok zaten.
şirin baba ve doğa ananın *********** ile.
Bu gargamel şirinlerden niye nefret ediyo bi alakası olabilir mi?
Kopyala yapıştır.
Şirineyi utandıran sorunun ta kendisi.
Threesome ile çoğaldılar.
Leylek getirmiştir.

Uydurmuyorum. Bir bölmünde izlemiştim. Gözlüklü şirin, şirin babaya soruyor:
- şirin baba, bana her şeyi öğrettin. Aklımda tek bir soru var. Şirinler nasıl olur?
-ay mavi olunca, leylek bir bebek şirin getirir.

Gerçekten de bahsettiğim bölümde ay mavi oluyor ve bebek şirin geliyordu.

Konu kapanmıştır.
tabii ki şirine sayesinde. kendimizi kandırmayalım şimdi, biz masum çocukları o yıllarda basit yalanlarla kandırmış olabilirler ama bizler biliyoruz ki tüm şirinlerin anası şirinedir.

hep o ihtiyar teke şirin baba yüzünden...
şirine orospu değildir, eşeysiz üreme vardır.
şirine sayesinde ürememişler.köyde şirine hariç 98 şirin var.şirine hangi birine yeticek amk.

(bkz: mitoz bölünme)
son eklenen şirinler gargamelin yaptığı muhbir şirinlerdi ve kötüluk vardı iclerinde ama sonradan dogru yolu buluyorlar felan. Bu arada gargamel şirinlerden ne istiyordu sahi?
Hangi çizgi film de mantik var da sirinlerde mantik araniyor.Ne gereksiz bir şey bu.
aslinda hikayede sirin anne var. sirin baba bir gun laboratuvarinda calisirken aside su dokuyor. sicrayan asit kadini kor ediyor. kadin daha sonra kahrindan ölüyor. butun sirinler sirin baba ve sirin annenin evlatlari.
Gargamel ve Şirine'ye sormak lazım. Veya şirinbaba da ikinci şüpheli.
Şirinleyerek.
Boşuna şirin baba demiyorlar.
Filmdeki hoşuma giden replik.

-Kendimize bir şirine bulmalıyız.
+Şirine?
-Ufak bir sarışın, eğilir ve erkeklere pis şeyler yapar.
+Şirine sikişmez.
-Saçmalık. Şirine diğer bütün şirinlerle sikişir. Sizce şirin baba onu neden yapmış? Çünkü diğer bütün şirinler abaza
+Hayır, hayır. Kibirli Şirin değil. Onun homoseksüel olduğunu duymuştum.
-Peki o zaman şöyle; Şirine hepsiyle düzüşürken Kibirli Şirin onları izliyor tamam mı?
+Peki ya Şirin Baba? Yani o da aksiyona girmeli.
-Evet tabi ki. O da bütün olayı filme alıyor. Daha sonra kasete attırıyor.