bugün

Kız ikoncan oldu çıktı acun un parasıylar.
Peki babasî yaşindaki adam galiba daha buyük yaşca ne veriyor olabilir ki?
yahu bu ne çirkin bi başlıktır.
görsel
https://galeri.uludagsozl.../r/memenellettin-1016509/
am.
göt.
meme.
Evet yaptıkları çok yanlış, evli bir adamla olması, evli bir adamın hayatında karısından başkası(ları)nın olması çok yanlış.
Ilk öğrendiğim zamanı hatırlıyorum 'acun'un programlarını asla izlemem artık.' falan diyordum.

Sonra gözlemledim. Ilişkileri devam ettikçe yadırgamamaya başladım. Sonuçta evli çiftler ayrılabilirler mutlu değillerse bir arada olmaları doğru değil. Tek sorun acun'un evli olmaya devam etmesi.

Arkadaşlar 18 yaşlarında bir kadın için aşk çok önemlidir, göze alabildikleri fazladır vesaire. Önceliği para olamaz diye düşünüyorum, güç etkilemis olabilir ama Şeyma Subaşı'nın gerçekten sevdiğine inanıyorum. Ki acun'da ergen değil zekasını tartışmayalım burda. Herhangi bir adamın bile çevresinde kadınlar oluyor, hele acun'un çevresi nasıldır, açlık çekecek bir adam da olamaz.

Uzun lafın kısası evet yanlış ama olan olmuş, yıllar sürmüş bir ilişki var ortada... hala kötü kötü konuşmaya devam etmek, beddualar vs. etmekte bir hastalık hali bence.

Şunu da söyleyeyim şeyma subaşı bu yaşadıklarını şu anki yaşında yaşamaya başlasaydı kesinlikle karşı tarafta olurdum bende. Tecrübeli yaşını almış bir kadın böyle bir ilişkiyi yüksek ihtimalle para için yaşar. Ama 18 yaş bunun için çok küçük.

Mutluluklar diliyorum.
Konu Her neyse "umrumda" değil canısı.
2 ya da 3 sene sonra boşanacaklar arkadaşlar rezerve alın.
(bkz: alan razı veren razı)

bize bok yemek düşer.