bugün

bilincsiz kemalisttir. oysaki seriat gelse camiler kapatilip her koseye bir tane opera binasi, kutuphane, ilim irfan yuvasi acilacak, raki uzerindeki vergiler yariya indirilecektir.
beyni atatürkçü düşünce derneklerinde yıkanmış kemalisttir.
700 yıl boyunca binlerce etnik kökenden insanı şeriat hukukuyla bir arada tuttuğumuzu bilmez.
atatürk'ün getirdiği sistem daha 2 farklı etnik kökeni bile bir arada tutmakta zorlanıyor.
yanlış yolda olan kemalisttir.

vfb scheriat 05, almanya bölgesel liginde mücadele veren bir futbol kulübüdür. terbiyesizler gidip şeriat diye yazıyorlar, karışıyor sonra iş.

ps: şeriatle falan dalga geçmiyorum. bu başlığa girilebilecek en mantıklı entriyi giriyorum. yanlış anlaşılmasın.
(bkz: sadık halkali) .
opera binasını yapılacağını sanan şakirt entellerin , ömürlerinin geri kalanını ilahi dinleyerek geçirme zorunluluğuna gireceğini idrak edemediği olay .
bilinçli kemalisttir; şeriattın ne kadar saçma ve rezil birşey olduğunun, insanların nasıl baskıya inanacağının farkına varmış insandır kemalist olduğum söylenemez lakin şeriatla yönetilmek gibi bir inançla yaşamaktansa ölmeyi yeğlerim...
ne şeriatçilik kötüdür nede kemalistlik.. ama amaçlardan sapılınca ikiside hiç hoş karşılanmaz..
şeriat, allah'ın yolu demektir. insan kendine ezberletilenleri bırakıp az biraz öğrenmeli. öyle başlık sıçıp rezil olmamalı tebi.

fakat türkiye de şeriata vurgu farklıdır.

şeriat onun bunun eteğini öpüp önünde diz çökenlerin krallık sevdasının, sapık beyinlerinin türkiye de yönetim değiştirip

yerine koymak istedikleri sevdadır.

yılalr önce bu küçük güruha halk, yıllarca sömürülen ezilen halk cevabını vermiştir.

yine verir. efenim kuşkunuz olmasın.

şimdinin kralcıları, o zaman da ayak öpmeye devam ederler. sadece ayakların sahibi değişir.
ebu cehil ile arkadaş olacak kişidir.
kelime anlamı aslında yansıltılan ve yaşatılan kadar olumsuz değildir, şeriat allah'ın yoluna gitmektir nihayetinde ama bugünki şeriatçıyım diyenlerin gittiği yol ahlakın, şerefin, dürüstlüğün yakınından bile geçmemektedir. müslümanlık inancında zenginlik yoktur tok olan dağıtır aç olan şükreder ama kimse zengin olamaz bugünki şeriat denilen düzende ise milyonları satın alabilecek güçte, kendini satabilecek kalitede insanlar mevcut.

özetle; bu şeriat değil olsa olsa cebe at! dayak at! yalan at!... dır.
Her Müslümanın "Kahrolsun Şeriat" Demeden Once Anlamını Bilmesi Gerekdiği Kelimedir. Şeriat Allahın Koyduğu Kurallar ve gösterdiği yol dur. Ben Müslümanım Diyen Herkez Şeriata Tabidir, Müslüman olmayanlara bu kuralları dikte etkmek ise faşizimdir, Kuran-ı Kerimde Açıkca Yasaklanmıştır. Müslümanların Hatalarını Şeriata Atmak Akıl Ve Mantık Dışıdır.
biri şuna gerçeği anlatsın. yazık lan.
(bkz: kemalisti küfür gibi kullanan yobaz)