bugün

kürtleri kültürel olarak sevmesemde iş bu nedenlerle destekleyeceğim oy verme eylemi.
7 göbek chp'li biriyim stratejik olarak kötünün iyisi diyerek yapacağım eylemdir.
pragmatist olmak lazım şu saatten sonra.
saçmalığın daniskasıdır.
biri türk ü arap yapmak ister, biri elindeki toprakları almak. biri türk ü din altında sömürür, öteki türk askerine karısının yanında kurşun sıkar. " karşımızda vahşi bir iktidar varmış ". doğru. hdp çok pamuk prenses çünkü amına koyayım.
Terörist sempatizanıyım ne yapsam da kulp bulsam durumu.
6 göbeğim chp li 1 göbek akpli. ben en koyu solcu olduğum yıllarda bile kemalist yetiştirilme tarzından mı bilinmez chpye oy verdim katıldığım 6 seçimde de. eh yaş ilerledi tabi solculukta tatlı su solculuna dönüştü ama islamcı faşizme nefretim azalmadı. chp de islamcı bir adayı cb gösterince yemin ettim asla, demirtaşa oy verdim, şimdide haliyle bdp ye vericem.

vallahi benim açımdan problem yok pkk dhkpc vs ile sokaktaki devletin polisi benim için aynı tehlike ikiside benden nefret eder, bende ikisinide sevmem güvenmem. ama demirtaş dürüst doşru bir adam, onun için yine ona vericem. umarım yüzde 10 u aşarlar.
Şehitlere vicdanı sızlamayan itlerin gönül rahatlığıyla yapabileceği eylem.
Çakalca bir teklif. Ulan bu ülkede hdpden başka oy verecek parti mi kalmadı.siz kim köpeksiniz?.
yağmurdan kaçarken doluya tutulmaktır.