bugün

Herkesin bildiği gibi şeref meselesi gibi laflar aslında insanların birbirlerini gönül rahatlığıyla öldürmeleri için icad edilmiş bahanelerdir.
çok güzel bir sinema filmi olması lazımken, aşklı meşkli dizi olmuş olan dizi. yani dizide daha önce de söylendiği gibi aşka çok girmiştir. karakterler cuk oturmuş sağlam mafya dizisi çıkardı bundan.
bir çok dandik ve yapmacık türk dizisine göre fena olmayan dizidir. şimdi yok ama. aslında aşk meşk olaylarına hiç girmeseydi gayet güzel diziydi. ama şu aşk meşk olayları dizilerde öldürüyor beni.
kaç bölüm sürdü bilmiyorum ilk bölümünde yazmışız dizinin ne olacağını. (bkz: (#25848588))
kısmen güzel dizi. bir insanın yükselmesini iyi anlatıyor.

ama şunu unutmayın. normal bir insan ne kadar istese bile mafya ya da kötü yola giremez. yani sen şu an evinin oturma odasında otururken dur lan mafya olayım ya da kötü yola düşeyim, serseri olayım deseniz bile olamazsınız. olmaz yani. bunun için bir geçmiş ve racon gerekir. unutmayın.
Ismiyle alakasi olmayan dizi. Bir suru serefsizlik donuyordu. Kardesinin eski sevgilisiyle takilan abi, abisinin bafiledigiyle evlenen kardes.. bi de bunlar serefi icin yasiyordu amk. Hahahahahasiktir.
aynalı tahirden sonra izlediğim en iyi dizilerden biridir.
Adını konusuna yansıtamayan dizi.

Nasıl şeref lan bu kızla yattın hamile kaldı abin aldı.Bi kızı sevdin kız senin için kurşunun önüne atladı.Abinin eski sevgilisi çıktı.Derya'yı silkmek istedin yapamadın sadece öptün yidin.Üvey babası kaydı derya'ya gitti selim'e vardı.
Bu da yetmezmiş gibi abin ikinci çocuğu koydu.
böyle güzel bir dizi nasıl bitiyor diye kafayı yedirtmiştir.
Yarrak gibi bi dizi.
kübrayla emirin çocuğu olursa diğr çocukla kuzen mi olacaklar kardeş mi ?
çok gereksiz bi dizi. yani ne zaman görsem kanalı değiştiriyorum. kerem bürsin mi ne oynuyor bunda galiba. o adam da çok tipsiz.
(bkz: sikko)
sezon finali değil final yapacak dizi.
Bu akşam ki bölümüyle çok duygulandırmış dizi. Yakında sezon finali yapacaK.
saçma sapan bir dizi. türkiye böyle diziler yüzünden gelişmiyor.
yasemin kay allen in öldüğü dizi. artık daha şevkle izliyorum. şimdi daha anlamlı.
yasemin kay allen in öldüğü dizi. artık izlemiyorum anlamı kalmadı.
yiğitin damızlık aygır gibi önüne geleni hamile bıraktığı dizi. onun aksine kardeşinin siftahı yok.
fena taşşağı geçilen dizi. ama geçen tv de yasemin kay allen in bir sahnesini gördüm kızın bacakları gayet güzel *
Lys yüzünden kaçırıyom ama sanırım duyduğuma göre her hafta biri ölüyo Kübra'yı da öldürmeseler bari. Bu arada Sibel allah belanı versin.
şimdi iki kardeş über yakışıklı kardeş var taam mı? bunlar tüm mahalledeki karılara yürüyorlar çocuk mocuk yapıyorlar adına da şeref diyorlar mesele diyorlar.
sadullah, yiğit in annesi derken şimdi de nihat bey öldü. bu kadar erken ölümlerin olmaması gerekirdi fakat yinede 1 numaralı dizimdir.
çat diye nihat'ı öldüren dizidir. hiç beklemezdim, hoşlanmadım. dizilerde* öyle antin kuntin dirilmeler olur öyle, diriltin hadi biz görmemiş gibi yapacağız.
Nihatin bakislarina hastaydim öldu.
Surekli karisan dizi.
güncel Önemli Başlıklar