bugün

olabilir ama zor.
zor bir ihtimaldir ama imkansız değildir.
yalnızlığın tavan yaptığını gösterebilir. olabilir yani...
hergün yatarken şarj edilen cep telefonudur bu sebeple bitmez sadece azalır.
en azından üstüne oturunca şarj olan bir model olsa iyi olur.
daha düne kadar cep telefonunun olmadığını ve teknolojinin ne büyük bir hızla ilerlediği düşünülecek olursa olabilitesi yüksektir.
Artık icâdının icâbına bakılması gereken mes'eledir.

Hiç olmazsa şarjı bir hafta dayanan telefon yapsınlar.
yetkililerden kaybolmayan sakiz isteyecegine cik da sarji bitmeyen telefon iste amk herifi demeden edemiyor insan yahu...
s4 ün bataryasını kullanan 3310 dur.
yeni telefonlar için şart olan durumdur.
(bkz: elektronikçiler çaresiz)
nükleer enerji ile çalışıyordur.
süpermenin cep telefonudur.
Suan da en cok ıhtıyac duyulan seydır. Ozellıkle askerdeysenız ve kogusta tek bır tane prız varsa. Ve kogustakı tek cep telefonu sızınkı degılse. Ve her an komutanlar tarafından basılma rıskınız varsa. *
şarj bitmeden şarj edilen telefondur.
http://fanboygaming.com/w...up-and-take-my-money.jpeg
(bkz: i coloured mobile zj268)
Kesinlikle Nokia 3310'dur. Şarjın azlığını belirten tek çizgi kaldığında telefonu açıp kapatınız. Anında beliren 5 çizgiyi gördüğünüzde olanlara siz de şaşıracaksınız, rüyada olup olmadığınızı kontrol etmek için kendinize çimdik atacaksınız. Hatta sonrasında, yok yea canım yanar ne gereği var şimdi deyip çimdik atma olayını ortalıkta dolanan misafir çocuğunda deneyeceksiniz. Ağlamaz ise rüyada olduğunuzu sanmayın. Ağlatana kadar tekrarlayın. Çünkü bu hayatta 3310 diye bir gerçek var.
Bulanın parayı kıracağı icat.
Radyolarda satılan cep telefonu.

üşenmedim baştan sona kadar dinledim. Satıcı kendinden oldukça emin bir şekilde bataryanın kesinlikle bitmediğini söyleyip duruyor. Amk doğru akım lan bu. Nereye kadar depolayabilirsin?

Neyse bildiğimiz internete giriyor, kameralı vs. Özellikleri saydıktan sonra radyodaki adama soruyor kaç para verirsin buna diye. O da 1000 lira verebileceğini söylüyor. çakal satıcı da 109 liraya kadar düşüp yılın fırsatını yaptıklarından bahsediyor. Yavşak radyocu da aman allah'ım inanamıyorum falan filan.

Ulan ya bu ülkede çok salak var ya da biz bi bok bilmiyoruz.