bugün

öncelikle beşiktaşlıyım.

öss'e takılıp üniversiteye giremeyen öğrencinin üniversiteliyle 'finallerden çaktı' diye dalga geçmesine benzer. amk sen gir bir önce.

bana göre manasız harekettir. beşiktaş desen zaten ilk 2 de bitiremedi sezonu. ee fener?? şike filan demeyin bana. amk zaten elenmişti forvetsiz arsenal'a karşı.

öyle böyle galatasaray ülkemizi temsil ediyor. haa gönül isterdi ki daha iyi temsil etsin lakin olmadı. yinede ben gurur duydum. şampiyonlar ligi gibi bir arenada zor bir gruba düşen takımımız için 'belli olmaz amk, çıkabilir' dedik. kolay mı lan bunu dedirtmek?

bir beşiktaşlı olarak yenilen her gole üzüldüm. burada dalga geçenleri görünce daha çok üzüldüm.

bakma onlara be galata, olur böyle şeyler arada, üzme sen canını. devam et önündeki maçlara bakmaya(gerçi bir dakika amk bu maç bizle) birazda üz canım, üzme dediysek o kadarda değil *

not: ispanyol mu var lan sözlükte, kim bu kadar eksi veren?

not2: genç fenerlilermiş amk.
Gireni değil kendi sahasında 6 gol yiyeni eleştirmektir.*
futbolcu olmayıp da futbolcuları eleştirmek kadar, siyasetçi olmayıp da siyasetçileri eleştirmek kadar, müzisyen olmayıp da müzik gruplarını ve müzisyenleri eleştirmek kadar doğal bişeydir.
yanlış önermedir. biz real madridi eleştirmiyoruz. neden gireni(!) eleştiriyor olduk şimdi?
ancak ve ancak fenerbahçelilerin yapacağı türden karaktersizliktir.

arkadaşım bizim 10 gün önce ingiltere'de 2-1 yendiğimiz arsenal'den evinde 3 tane yemedin mi sen? o zaman real madrid'ten de 10 tane yemen gerekirdi. düz mantık. ama bunu asla bilemeyeceğiz çünkü arsenal tarafından tokat üstüne tokat yemeniz bir yana, bir de cas tarafından avrupa'dan şutlandınız maalesef.

öss'de başarılı olamayıp, üniversite kazananların vizelerde aldığı notlara takmak benzetmesi çok güzel. fenerbahçe şu durumda hem öss'den yeterli puanı alamayacak kadar başarısız, bir de üstüne sınavdan kopya çektiği için 2 yıl sınavlara sokulmayan hilebazın teki konumunda. tam bir büyük baş kısacası.
en baba "soda reklamı" için senaryo olabilecek bir haldir.
şampiyonlar ligine giremeyip gireni eleştirmek ve akabinde kalesine 6 kere girilmeyi eleştirmektir asıl mesele.

(bkz: kapak vol 31)
6-1 real madrid - gs maçının sonucu asla değiştirmeyecek olan başlıktır.

götünüzden siktirler mi?
aleni şekilde mantıksızdır.
Destekliyoruz ediyoruz diyenlerde var eyvAllah. Ancak üç büyük Türk takımının bu kadar çatışmada olması gerçekten düşündürücüdür. Aynı Bayrak aynı vatan aynı millet aynı dil. Eleştiri yapılır ama her şeyin bi sınırı olması lazım. Futbolun f sini bilmeyen adam burada Futbol yorumcusu oluyor. Küfretme aşamasına kadar gelmemeli diye düşünüyorum.