bugün

filmlerde gördüğümüz o süpersonik ışınlanmanın bokunun çıkabileceği durumdur.
- osman bizi ışınla.
+ az dur makina soğuk. *
sevgilisinin eşi eve ansızın geldiğinde anında kendi evine kaçabilecektir.
-canım pastırma çekti cemil.
oooo rıza hemen kayseriye ışınlanalım orada iyisi olur. *
-hüsnü abi, beni hatunun yanına ışınlayabilir misin?
-la bi stir. aynı mahallede oturuyosun, daha ne istiyosun.
-abi, evde abisi var, giremiyorum kapıdan.
-iyi lan iyi.. bak bu son kıyağım ona göre.

vıııjjjtt!...

aradan bir kaç dakika sonra;
şangııııırt!

-aaah, yaktın beni hüsnü abi
-ne oldu laan!
-hatunun abisinin odasına ışınlamışsın, o da beni geri ışınladı. aaahhh!
-ee nedne ışınlanamıyoruz biz. ne bu kuyruk. ilerliyelim biraz dışarda kalanlar var.

+apla makine ısındı abla. az biraz soğusun devam edicez apla.
Tahminimce yaşanan olayların başında ünlü ve güzel kadınların soyunma odalarına yüzlerce hatta binlerce Türkün ışınlanmasıyla vuku bulur.
Haber başlıkları:
- Kendini kızların soyunma odasına ışınlayan S.K. adlı vatandaş ifadesinde "gene olsa gene yaparım pişman değilim" dedi.
- Kendini yanlışıkla E5 otoyolunun akan trafiğinin içine ışınlayan 66 yaşındaki şevki dede zincirleme kazaya neden oldu. Onu ışınlayan köylüsü E.F. ilk ifadesinde "bana sen bırak ben biliyorum dedi."
- ışınlanma cihazını serhoşken kullanan P.Ç. yaptığı hata üzerine müşterisini üssüz olarak erkekler yurduna ışınlandı yurtta üssü kadını gören gençler tanrı gönderdi diyerek Ö.l. ye ölesiye tecavüz ettiler, olaydan sonra üssüz ışınlanma magduru Ö.l. ışınlama şirketinden beşyüzbin tllik tazminat davasi açtı. Makinayı kullanan öperatör P.Ç. ilk ifadesinde "kaç kere deri giymeyin dedik deri ışınlanmada sorun yaşıyoruz" dedi. ifadesi alındıktan sonra ceza evine ışınlanan P.Ç. "iyiki deri giymemişim" dedi.*
(bkz: 1 ışın 1 lira)
ışın makinası arızalanan türk, makinayı çalışması için tekmelerken ışınların hışmına uğradı.*