bugün

deniz seki ve tarkan olayıyla gün yüzüne çıkan olaydır.

kimileri için çok saçma çok abest gelebilir, lakin bana göre bu ünlülerin eroin kullanması gençler için özendirici olabilir. ben çok genç kız biliyorum ki tarkan konserinde tarkan'a ulaşmak için kendisini parçalayan tabi ki bu tür kızlar tarkan kullanıyor diye gidip eroin kullanmayacaktır ama belleklerine şu yerleşecektir" ya tarkan bile kullanıyorsa herhalde öyle zararlı birşey degildir" evet aynen böyle bir şey yerleşecek gençlerin bilinçaltına.

kendisi için bir ilah olan sanatçı hakkında gençler asla kötü düşünemeyecektir, gençlere göre sorgulanması gereken eroin'in kötü birşey olup olmadıgı olacaktır. tabi ki eroin kullanmı artmayacaktır ama eroin kullanan bir megastar eroine bakış açısını bir nebze olsun degiştirecektir gençler tarafından.

burda kanımca ilk olarak yapılması gereken tarkan ve deniz seki'ye uyuşturucunun ne kadar kötü birşey olduguna dair video hazırlattırılmalıdır. hatta tarkan'a çıkıp konserlerinde uyuşturucunun zararlarını anlatması yönünde ceza verilmeldir.
(bkz: türkiye deki ünlülerin rezil yaşamı)
deniz seki içeri girdiğinden beri bütün alemlerde imzam var aga.

(bkz: bu yazar özenmiş)

(bkz: para var imkan var)*
gençlerin gerizekalılığından ileri gelendir.
belki de özenilecek bir şeydir, denedin mi? diye durup bir düşünülmesi gereken durumdur.
param olsa da denemem o ayrı.
(bkz: mankenlere özenip pamuk yemek)
tarkan'ın eroin kullanması gençlere eroin kullanmaya yöneltmez, sadece gençlerin eroin'e olan bakış açılarını degiştirir. düşünün yav eroin'i kullanan bir megastar , her konseri en az 50 bin kişilik. tabi ki insanlar böyle bir sanatçıya saygı duyacaktır.
kokain sanki iyi bir şey...
Aslında bunların hala ekranda olmalıdır ve medya tarafından abartılmaları gençleri uyuşturucuya özendiriyor.