bugün

f1 pilotu hamilton in sevgilisi turk kizi olayina karsilik olarak tezgahlanan olayin anlatildiği muhtemel mansettir.
recai görev sonrası basın açıklamasında; "rusyaya geldiğim ilk günlerde tedirgindim biraz fakat ne yapmam gerektiğinin de farkındaydım.. önce kendimi moıtive ettim görevim konusunda sonra ver elini moskova barları.. "zenci kudretine sahip bir türk varmış buralarda" dedikoduları ayyuka çıktı birkaç gün içinde.. katerinalar, nataşalar, veronicalar, kournikovalar vs. vs. kimler geçmedi yatağımdan ki.. ama rus kadınları kokuyor! bakmayın öyle şaşkın şaşkın gerçekten kokuyor.. yani görev olmasa elimi sürmezdim şerefsizim bunlara.. gözünü seveyim türkiyedeki aşkım, bidenem melahat in.. kimse türk kızları nın eline su dökemez, yayınlayın bunu da lütfen.. son olarak burdan hamiltona selam ediyorum, kendine dikkat etsin bizi başka şeyler yapmaya mecbur etmesin.. yoksa gerçek pilot kimmiş gösteririm ona." dedi..

gelişmeleri aktarmaya devam edicez.. sendeyiz mülayim..
son olarak bir hırsızlık vakasına maruz kalmış, epey üzülmüştür. izvestia ya verdiği ilan türk alemini yasa boğmuştur.
(bkz: tokmağımı çaldırdım hükümsüzdür)
'' rusya da bir discoya girdim. üstümde alli pullu asortik bir gömlek vardi. bütün ruslar ben gelince hep birden agizdan

-Yeshtsho razik, yeshtsho da ras perfetiko turko.

diye bağirmaya basladi. dil bilmem iz bilmem. hemen ordaki body guarda seslendim.

- what are they laughing, bok mu var lan?

diye.

o da bana dedi ki 'efendim onlar kicini seven kurtarsin muhtesem türkolarden biri geldi diye kacisiyorlar' dedi.

ben de kokteylimi yudumladim hemen. demek ki hala moskof milleti baltaci mehmet paşanin yaptiklarini unutamamamişlar. içime bir gurur doldu.
hemen o essiz insanin ruhuna bir fatiha okudum.

sonra gözüme kestirdiğim bir tanesini sirtima alip yallah otele götürdüm''
"moskovadaki 2. günümde bir bara gitiim.. bir vodka söyledikten sonra etraftaki

hatunları kesmeye başladım hafiften.. biriyle göz göze geldik.. "çok güzelsin" der

gibi baktım, "ne kadar kibarsın, teşekkür ederim" der gibi baktı, "aynı zamanda çok da

seksisin" der gibi baktım ben, "utandırıyosun ama beni" der gibi baktı o

da.. "utanacak bişi yok güzelim bunlar gerçekler" der gibi baktım güvercin uçup

gitmesin diye.. "sen nerelisin, buralarda görmemiştim" seni der gibi baktı,

bıyıklarımı gösterip "türküm ben ulen" der gibi baktım, "tahmin etmeliydim haşin adam"

der gibi baktı..elimdeki ilk kadeh bitmişti, birazda güvercini ürkütmemek adına

gözlerimi kaçırdım ve 2. vodkayı söyledim.. biraz sonra hatuna bakıp "var mı yanında

biri, benle takıl kimsen yoksa ürkek güvercin" der gibi baktım, "olmaz burda eş dost

var, dışarıda buluşalım" der gibi baktı o da.. barın önünde buluştuk, gözlerimizle

konuşmaya kaptırmıştık kendimizi bi kere, hatunla karşı karşıya olmamıza rağmen mal

gibi hala gözlerimle anlatmaya çalıştım niyetimi; "bu gece benimle gel moskova

bıldırcını" der gibi baktım, "senin olmak istiyorum türk kartalı" der gibi baktı o da

ve otele gitmek için taksiye bindik.. ne kadar kaptırmışım ki kendimi olaya, taksiciye

oteli gözlerimle anlatmaya kalktım adam "ne diyosun .minakoyyim sen" der gibi bakınca

olayı çözdüm ve adresi verdim adama.. o ürkek güvercin yatakta tavuz kuşu gibi açıldı

o gece.. ilk icraatımı bu şekilde yapmış oldum.."
(bkz: kapıyı actıgımda memelerini sıvazlıyordu)
(bkz: unlu turk tokmakcisi recai nin hayat hikayesi)
güncel Önemli Başlıklar