bugün

Twitter hesabını kapatmış sanırsam. on kelimelik küfür kapasitesi ile fazla bile dayandı.
5 maçlık bir kupon verse tersten oynasak ve parayı bulsakta bir işe yarasa kişisıdır.
böyle adamların ratingi türkiye'de hep var. alanen kadına hakaret ediyor şahsi hesaplarından. futbolu, fanatikliği bir kenara bırakıyorum. profilini inceleyip küfür ediyor. sizce niye? aklı sıra bakıyor ki, yetersiz birisi (takipçi sayısı az, sıradan dayısı amcası olan tip), başlıyor ona laf yetiştirmeye. gerçekten seviyesiz ve ahlaksız bir insan.
bugün dediği yarın doğru çıkar, eksik çıkar değil. ahlaksız birisi bu adam. toplum önünde bulunan insanların sürekliliğini toplum içindeki davranışları belirler. sosyal ağların en iyi yönü, tv maymunlarının aslında ne kadar donanımsız ve kaba insanlar olduklarını görmemizi sağlıyor, en azından tv'den farkedemeyenler için.
sözlük trollerimizin örnek alması gereken şahıs. ya ülkeyle taşak geçiyooor ya da bişeyini eksik koymuşlar. tam anlamadım.
kendisi hakkında; ahmet çakar, rok tarzı spor yorumculuğu yapan tv şovmeni tarzı fikirlerimizi daha önceden belirtmiştik. bizleri şaşırtmadı. giderek şişmanlaması da ahmet abisini dinlediğini gösteriyor. sağlığına dikkat etmeli ya da etmese de olur. bize ne.
diğer kafama takılan da trabzonspora tspor diyen adama ne denir. sanırım üozat denir.
biraz ar duygusu varsa o boktan programlarında özür dilemesi gereken şahıs hatta Ahmet Çakar ile beraber.
(bkz: juventus galatasaray ı toz şeker gibi dağıtır)

http://images.habervitrin...x180/xu1e39zxumitozat.jpg
göt olmaktan bıkmamış, futbolun f si ile ilgisi olmayan, ne idüğü belirsiz biri işte. cimbomla çok uğraşmak adamı insan içine çıkılmaz hale getirir.
kendine küfür etmeyene bile küfür eden kişi.

türkiye'de avrupa maçları öncesi şu ezilir bu parçalanır diyecek son adam. ulan sen 0 çeken takımın oyuncusuydun. Manu'dan 6 yiyen takımın elemanıydın (sakın 3-0 demeyin iki takım arasında dağlar kadar fark vardı manu açısından)
boş işlerle uğraşmış polemik arayıcısı adamdır. zamanında Galatasaray'a altıncı golü atmıştır bir de. *
en son sparta prag ile fenerbahçe arasında ıspartada hazırlık maçı organizasyonu yapmaya çalışırken görülmüş kültür abidesi yorumcu. malum sparta pragı ıspartada yenmeye gidecek. laf ağızdan çıktı bi kere necati.
https://pbs.twimg.com/med...BbezKx2CAAIsqHX.jpg:large
travela hareketinin mucidi yerli sol bek.
şu an yayında nefret kusuyor. trollük diyordum, rating için yapıyor diyordum. adam cidden bu kadarlıkmış. bildiğin hazımsız bir fanatik, holigan. futboldan anladığını düşünmüyorum. futbolu geçiyorum, onu geçtiğimde de kendisine edeceğim hakaretler aleyhimde delil olarak kullanılabilir.

snejder akhisara ne yaptı galatasaray yenilirken dedi? bir bu maç için mi milyonlar alıyor dedi? evet dedi...

normalde izlemem bu troll kanalını, o kadar çok twit okudum ki merak ettim cidden bu kadar alanen şuursuzluk var mı diye? az bile yazmışlar.
Anlaşılan o ki ;

Sneijder'in Juventus'a attığı gol Juventus kalesinden çok Ümit Özat'a girmiş.
http://tvarsivi.com/playe...p;z=2013-12-14%2023:34:00

galatasaray tarafından itin götüne sokulmuştur. kendisi de hala yarabbi şükür demektedir.

(bkz: çok sakat var)
futbolu,bıraktıktan sonra hatırlanmayan futbolcu tayfasından biri.
Etek giyip Kadıköy'e yürüme sözü vermiş troll. Cimbom şampiyon olsun gotume patlıcan sokarım dediler, sokturduk. Gotume elimi sokarım Juve yenerse dediler, sokturduk. Sırada etekle Bostancı Kadıköy arası yürüme vakti. Adamsan lafının arkasında durursun troll.

Holiganliga özendirmek ve kin kusmaktan baska birsey yapmıyor sporda şiddet yasası bağlamında bu adamın tv kanalları önünden geçmesi bile yasaklanmalı. Ne bu hazımsızlık. Yendik çıktık iste ulan hala neyi konuşuyorsun. Milli takım 2008 de son dakikada attıgı gollerle 4 mac kazanıp yarı finale geldi o tamam, fener 15 haftada 6 macını son dakikada kazandı o tamam, Cimbom 85 de gol atınca bal. 12 numara nin yoneticisi ümit Özat galiba.
ankaragücü taraftari dövdüğünde içten içe nasıl kızdık adamlara.oysa ki adamlar anlıyormuş adamdan.
cahil olduğunu bile inkar eden hazımsız. bunu bir gün feci şekilde dövecekler ama hadi hayırlısı bakalım.
Issiz gucsuz tribun cocugu.
bu adam cidden gerizekalı.
http://www.webtehaber.com...rupaya-rezil-ettiniz.html
insan çok saçmalıyor nasıl ön plana çıkarım. nasıl konuşulurum diye.
amına koyduğumun evladı. sabah sabah sinirlendim. susmuyor orospu çocuğu. az sus
boş konuşma
turkiye'de para kazanmanin cok kolay oldugunu gosteren asiri bos bir adam.
beyaz tv nin yayın kalite seviyesinin ne derece boktan olduğunun tescilli kanıtıdır kendisi.
cimbomun göt etmekten bıktığı ancak göt olmaktan aslan yorulmayan sözde futbol yorumcusu ve eski kazma futbolcu. ulan senin futbolculuğun ne ki futbol üstüne yorum yapıyorsun at siki.
güncel Önemli Başlıklar