bugün

sen hiç öğrenci olmadın mı?
dersinizden nefret ediyorum.
bir kerede götünüzü kaldırıp tahtaya bi şey yazın.
önünüzde o kitap olmasa dersi anlatamazsınız.
öğretmen olman demek öğrenciyi bürokrasiyi kullanarak ezmek demek mi lan hıyarağası. ölsen su vermem meymenetsiz iki not ver diye huyuna suyuna gidiyorum ben suyuna gittikçe götün kalkıyor lan sen ne iğrenç bir insanmışsın.

ders diye geldik kendi milattan öncede kalmış fikirlerini dikte ettirmeye çalışan yarronun tekine denk geldik arkadaş.
ananı sikiyim baki şahin!
komik bir şey var ama senle paylaşmak iyi bir fikir değil anlamazsın o nedenle size söylemiyorum.
istediğin sayıda resim yaptığım halde bana 2 verip hiç resim getirmeyen falliklere 5 vermiştin ya ,işte al o verdiğin ikiyi g.tüne monte et diyemediydim ya la.
hocam ben sizin gibi bir hoca hayatımda tanımadım, hatta sizin gibi bir insan hayatımda tanımadım. eminim fark etmişsinizdir ama bu yüzden sizin dersinizde konuşurken elim ayağım birbirine dolanır sesim titrerdi. ayrıca telefonunuz çaldığında istemsizce 'kim lan o' dediğim için de özür diliyorum. kısık sesle söylediydim ama nasıl duyduysanız.
haa unutmadan, hocam benimle evlenir misiniz?
demokrasi ve insan hakları dersinde, ak parti'yi eleştiren, okulun en sert ve en korkulan hocasına "siyaset yapma oç" diyemedim.

not:akp'li değilim.
-hocam kusura bakmayın ama bu ders ezber yani siz anlatınca bir şey değişmiyor.
-şeyy hocam galiba kimse dinlemiyor.
Hocam siz bunlari onumuze soru diye koymussunuz ama bunlar bildigin kanalizasyon borusu.
Etmek istediğim hakaretvari sözcükler mevcut hocam.Duymak ister misiniz?
Esefle,saygı ve sevgi ile dile getirmek isterim.
Tam ağzımdan eben... ile başlayan sözcükler çıkacakken birden sizi çok seviyorum diyorum ya beni öldüren de bu arkadaşım!!(ilkokuldan beri böyle,ebeveyn ve öğretmen yaptırımı yüzünden gerçekleri söyleyememenin üzüntüsünü yaşıyorum sevgili sözlük!)
Altta olmanın verdiği ezikle yaşıyorum resmen.Mezun olursam normal hayatta inşallah yollarımız denk gelmez!
"hoca çekil ya 2 saattir aynı yerde duruyorsun kenara çekilde iki satır yazalım. göremiyorum tahtayı."
insafını sikeyim yeter artık beynimizi yemekten vazgeç, özeti yok mu şu veritabanı nın.