bugün

yeni yasada bu başlıkla çıkması gereken hallerdir. bozan hallere hallenilerek öğrenci evlerinin basılmasına meşru zemin hazırlanmalıdır.

1) Kızlı erkekli grup içerisinde ağız dolusu susmak
2) Komşuların meraklı bakışları arasında kızın elinden tutarak eve girmek
3) Kızlı erkekli ortamda fütursuzca gaz çıkarmak
4) Ders çalışırken ortamda bulunan kıza niyetlenmek.

Tüm bu yukarıda okuduğunuz konuya eleştirel yaklaşımım üzerine bir şeyler eklemeliyim. Ben evliyim ve güzel bir kız çocuğum var iki yaşında. Evlendiğim insanla bir üniversitede tanıştım. ik yıl boyunca çıktık ve herkes birlikteliğimize şahit oldu. Arkadaş ortamlarında veyahut yalnız da olsa birçok kez aynı öğrenci evinde bir arada olabildik. Okul bitti birbirimizi çok sevdik ki 7 yıl boyunca evlilik hayalleri kurduk. Ve sonunda evlendik.

Şimdi düşünüyorum da ileride olması muhtemel ev baskınlarından birini o üniversite yıllarında yaşayıp, yahut bu son gelişmeler üzerine toplumdan birileri bizi namussuzlukla suçlayıp birlikteliğimizi lekelemiş olsaydı, bugün bana yaşama sevinci aşılayan o minik kızım dünyaya belki de gelmeyecekti, şükrettiğim o güzel yuvam belki de hiç olmayacaktı.

insanları ahlak bekçiliği adı altında kalıba sokma gayreti onların içindeki değerleri değiştiremez. Önce başkalarının değerleriyle oynama ahlaksızlığından vazgeçilmeli!