bugün

kurallara uymadığı ya da grup içinde istenmediği için siktiri yiyen kişidir. çoğu zaman hakederek atılır. atan için daha zor bir durumdur. iyi arkadaştık ancak ortak yaşamın gereklerini yerine getiremiyordu. çok defa uyardık sabahlara kadar konuşup böyle devam ederse olacaklardan bahsettik. bir kulağından girip ötekinden çıktı. uyumsuzluğa devam etti. biz de evin diğer öğrencileri 3 kişi olarak benim yazdığım bi siktirnamenin altına alkışlar eşliğinde imzayı çaktık ve arkadaşın kapısına çattık. ve heyecanla olacakları izlemek için benim odada toplandık konuşmaya başladık... gece geç saatte bizimki geldi kapısındaki kağıdı aldığını duyduk... aradan beş dakika geçti benim odanın kapısı çaldı, açtım. kendini savunmasını beklerken bana birader ince girişli şarj aletin var mı diye sordu. dumur oldum şarj aletini verdim gitti. tek kelime bile konuşmadı konuyla ilgigi. bi anlam veremedik. şunu öğrenmiş olduk ki orospunun yüzüne tükürmüşler yağmur yağıyor demiş atasözü gerçekmiş. bu mümkünmüş... inanın hala yağmur yağdığını sanıyor.