bugün

Ona güzel diyenin aklından şüphe ederim. Güzel yetmez, taş demek lazım , bomba. Öl deseler ölürüm arkadaş, o kadar yani.
muhtemel survivor adasına düşmüş bir erkektir.
oldukça normal olan erkektir. kaldı ki güzellik denilen şeyin bir tarifi olmadığına göre herkes birilerine göre güzel olabilir. ayrıca arada survivor'a bakıyorum bence de gayet hoş ve sempatik bir kadın.
özgü namal'ı bile güzel buluyordur. abazanlık, göze perde indirir.
(bkz: zevkler)
(bkz: renkler)
sanki her gün hadise'ylesin diye cevap verilmesi gereken söylem.
normal erkektir. zira güzellik kişiden kişiye değişir. ama şu kuşku götürmez ki özge ulusoy seksidir.
bazen içine dahil olduğum bazen de yok be uzaylı gibi kaşlara bak diye dışına çıktığım erkek grubu. bu kız güzel mi değil mi anlamadım gitti. ama ya çok güzel ya da çok çirkin, ortada bir yerlerde değil.
gey olma olasılığı yüksektir. tamam güzellik göreceli bir kavramdır okey adamım ama bu kadar değil sanki bu kadar değil. adrianaya söyleyecek söz bulamıyorum zatene birazdan davrancam haydara.
(bkz: osbir)
(bkz: ferrari ile ford focus u kıyaslamak)
kendisini yılların eskittiği adriana ile kıyaslamayan erkektir.
şunu unutmamak lazımdırki güzellik göreceli bişeydir insanların güzellik anlayışı yargılanamaz.
nihat doğanı karizma bulan kızla aynı kefeye konacak erkektir.
edit: aramızda nihatı yakışıklı bulanlar var.
ağzının tadını biliyordur *
survivor adasında hali, açık söylüyorum, iğrençtir. berbattır. öeğğaaak. kötü abi. şahsen ben sevmiyorum kendisini.

ha ayrıca bu akşam gidecek zaten. çok fazla şaapmayın emi.
nefes alsın yeter mantığıyla hareket edendir.
(bkz: kız var dediler geldik)
zevk sahibidir.
kadından anlayan erkektir.
özge ulusoy denen kadının makyajsız hali bile fena olmadığından kendi içinde haklı nedenleri olan erkektir. ah bir de o çatallı ses tonu olmasa tam olacaktı ama herkeste bir kusur olacak illa ki.
Güzel bulurken neresine baktığına göre değişir. Şahsen ben baktığımda memelerini beğendim. Gerisine dikkat etmedim.
aynaya baktığında gördüğünü beğenip beğenmediği asıl mesele olan erkektir.