bugün

Bildiğimiz normal kızlardır. Yalnız biraz fazlaca süslüdürler. Birbirlerine oayyy canuum derler.
okula otobüs veya metro ile değil, babalarının aldığı arabalarla gelen, zengin topluluğu.
elde edilen tecrübelere göre devlet üniversitesindeki kızlara göre kaşar olma oranları çok daha düşüktür. biraz lükse düşkündürler fakat geldikleri kolej ortamından alışkın oldukları bir hayata devam ettikleri için ne oldum delisi olmazlar yurdum anadolu kezbanları gibi.
sizin üniversiteye 1 senelik ödediğiniz harcı, hunharca ve gözlerini kırpmadan bir çantaya harcayabilecek tiplerdir. Aslında çok zekilerdir ancak zekaları farklı olduğu için biz onları anlayamayız. Babalarını çok severler(haklı olarak).
Gercekten okumak icin gitmisse hicbir farki olmayan normal duz bir vatandastir. Niyet onemli. Nasil bakilirsa oyle gorulur. Abartip okul oldugunu unutan tiplerde vardir ama her yerde vardir efendim oldugu yeri unutup baska davranan ozeli devleti farketmiyor.
Baba parasini sömüren kızdır.amacı farkli olabilir.
tatlı ve sevimlidirler.
Herkesin sandığı gibi parası olan erkeğe bakmazlar, kredi kartı olan erkeğe bakarlar.
Delikanlı kizlardir.
Erkek parası yiyip yan gelip yatar
Notları kankasindan alır
Sınav zamanı kopya vs vs

Off mis kıçını kaldırmadan mezun ol okul bitir

iş hayatına girincede s.k gibi ortada kalıyorlar.