bugün

Talip doğan karlıbel in twitter hesabından ifşa ettiği görüşmedir.

NiHAT ÖZDEMiR : " Başkanım Galatsaray konusunda ısrarlıyız bunu göz önünde bulundurmanız lazım bence. Çünkü GALATASARAYDA işin içinde olursa -- Talip Doğan Karlıbel (@TDKARLIBEL)

itiraz hakkı olmaz." DEMiRÖREN : " Güzel bir fikir bence zaten raporda bir konu var onlarıda dosya ya dahil ederiz uğraşıp durusunlar. " -- Talip Doğan Karlıbel (@TDKARLIBEL)

@serkan103 Benim elimde değil olsa hemen yayınlarım ama dinledim.. KAYNAK yakında bunu internet ortamında yayınlayacak DEŞiFRE olmak -- Talip Doğan Karlıbel (@TDKARLIBEL)

@serkan103 istemiyor çünkü üst düzey bir TFF li yönetici kendisi. -- Talip Doğan Karlıbel (@TDKARLIBEL)
ses kaydı ortada yok oldukça safsatadan ibarettir..
Kaynak götüm dense daha çok itibar görecek haber.

(bkz: haber kaynağı olarak talip doğan karlıbel)
talip doğan karlıbel'in 'dur lan ben şuraya birkaç şey sallayayım, iki mal inanır da kamuoyu falan oluşturur belki' diye bildiğiniz attığı görüşmedir. şu an o tweetleri görememiş olmam da nasıl bir kişilik! sahibi olduğunu bize gösteriyor.

(bkz: haber kaynağı olarak talip doğan karlıbel)
Aziz yıldırım ın şike yapmadım demesine inanıyorsunuz da talip doğan a mı inanmıyorsunuz.
bu kadar kafanız çalışıyor mu sizin.
-yıldoşum, aşkım akşama ne yiyelim?
+yap bi kuru pilav sevgilim.
-tamam kuşum yaparım. azizi ziyaret ettim bugün. çok yorulmuş. bu hafta çamaşırla tuvalet sırası ondaymış. elleri çatlamış çamaşır suyundan.
+az kaldı dur çıkartcaz onu ordan bebeğim üzülme sen. kapatıyorum ben şimdi az önce platini aradı fırçaladı da biraz. gideyim biraz şu çamurun içine daha ne kadar batabiliriz onu düşüneyim.
ses kaydı yok delil yok ama güzel uydurulmuş senaryo var.
Tüpçünün tff nin başına getirilmesini sağlayanların tüpçüye talimat verdiği görüşmelerdir.
Hiçbir zaman ifşa edilmese ne olur. Malmısınız olum siz bjk li olan adamı bjk liler değil şikeci fb liler kayırıyor.
Bu bile yeter.
savcının iddianamesinde bulunduğu öne sürülen ancak iddianamede olmadığı görülen hayali tapeler gibi manipülasyon amaçlı yalanlardır.
doğruysa hoş değildir.
nihat özdemir, yıldırım demirören ve ali koç arasında geçtiği iddia edilen görüşmedir. henüz doğrulanmamıştır. görüşmenin içeriği şu şekilde olduğu iddia edilmekte;

Ali Koç (A.K) : Galatasaray ve Trabzonspor'u da işin içine kat.

Yıldırım Demirören (Y.D.) : Ya nasıl katacağız?

A.K: Kardeşim sen yap bir şeyler! Temizleme işini kendileri düşünsünler.

Y.D.:UEFA'yı ne yapacağız?

A.K.: Onu daha sonra... içeriyi halledelim.

Y.D.: etik Kurulu raporunu ne yapacağız?

A.K.: Bizim kendi arkadaşlarımız var. O hallolacak.

Nihat Özdemir (N.D.) : "Başkanım anlaştığımız gibi, CAS davasını geri çektik. Siçden de gerekeni yapmanızı rica ederiz."

Y.D.: Ben gerekeni yapacağım, merak etmeyin.

NiHAT ÖZDEMiR : " Başkanımızda nasıl olsa haftaya CUMA günü Tahliye olacak o zaman beraber kutlarız Başkanım."

-eğer doğruysa merak etmesin fb'li arkadaşlar telefon görüşmelerinin sahaya yansıma ihtimali yok.
ali koç un da dahil olduğu konuşmadır. tezgah cıkacak ortaya.
doğru ise türk futbolu iyice pisliğe bulaşmıştır.
güncel Önemli Başlıklar