bugün

Günden güne sol framede artan saçma başlıkları, dini konuları ne yapıp ne edip sperm yutmaya, fahişeliğe, orospuluğa bağlamaktır.

Evet kısaca budur. Troll denmekte bu tip yazıları yazanlara. Bırakın trollü bunların nefes bile alması eziyettir.

Belki biraz ağır oldu, ancak durum bu.

Dikkat çekmek isteyenlerin kendilerini nasıl rezil, nasıl pis birileri olduklarını görmekteyiz. Bu kadar küfür yemek istiyorsanız, gidin inci sözlükte yazın.Zaten yazıyoruz derseniz, burda böyle saçmalıklar yazmayın.
--spoiler--
Lan herşeyi geçtim de amk, allahtan da mı korkmuyorsunuz?
--spoiler--
arabada 4 kişi yol almışız gidiyoruz. radyodan polisin genç bir çocuğun kaçması sonucu beyninden vurup ölmesine neden olması haberi duyuldu. bunun üzerine arkadaşın birisi (oldukça genç kulağında küpe olan bir arkadaş bu) polisler hakkında inanılmaz tezini öne sürdü.

-abi adam kaçmış. kaçıyosa vuracak. hakkıdır.
+(diğer 3 kişi şaşkın) nasıl yani.
-evet abi kaçıyosa vuracak tabi. haklı adam ne derseniz deyin.
*çocuk heyecan yaptı belki. kolundan vur yarala niye öldürüyosun.
-abi tüm insanlar polise bunu yaparsa kimse korkmazsa nolucak bu ülkenin hali.
*ha ülkeyi polisler koruyo tamam ama onlarda yeri gelince rüşvetini alıyo.
-benim tanıdığım bir sürü polis var. adam gece gündüz simit satıyo mecbur mu? neden seni korumak için. olmaz. kaçamaz.
*yahu sen nasıl mühendis olduysan bu adamda polisliği tercih etmiş yapacak bir şey yok.
-abi yok. vuracak kaçarsa. millet içki içip direksiyonun başına geçiyo. böyle insanların hepsini yok etsin hatta.
*sen polis olsan ayvayı yedik desene.
(bkz: anlaşılamayan entryler topluluğu)
(bkz: bir erkeğin türban takması)
(bkz: türban mı başörtüsü mü)
kendini ispatlmaya çalışmak*
(bkz: üniversitelerde türban yasağını savunmak)
efendim ??? buyurun benim, nasıl yardımcı olabilirim???
terminalden belediye otobüsüne binersiniz, yaklaşık 1 saatlik yolunuz vardır. yol yorgunusunuzdur zaten, ayakta gitmemek adına kendinize yer bulmaya çalışırsınız. 70 yaşlarındaki dedenin yanı tek boş yerdir, usturuplu bir insansınızdır ne olacak ki sanki diyerek düşünmeden oturursunuz. elinde ilmihal okuyan zararsız bir dedecağız formundaki dedenin size değmemek için uzaklaşıp cama yapıştığını hissedersiniz işte tek hareketle o yaşlı, tonton, iyi niyetli zannettiğiniz dedenin örümcek beyinli olduğunu görür dünyanın ne zaman bu kadar kirlendiğini düşünüp kendinizi kahredersiniz. sinirle kalkar tüm yolu ayakta gidersiniz. malesef hiç iyi günlerde değiliz.
70 yaşına gelip hala cinsellik peşinde koşan ömrünü kemale erdirememiş yıllar geçtikçe içi çürümüş insanlar ve boya fıçısına düşmüşçesine hala o yaşlarda süslenip sokaklarda cinsel bir obje olarak gezdiğini zanneden tiplerin eylemleri de iyi birer örnektir.
güncel Önemli Başlıklar